platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Hairbeauty

Hairbeauty

Podpora růstu vlasů - vyvážená směs bylin, vitamínů a minerálů

Vhodné na příznaky: vlasy, vlasy, nehty
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:60 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60825
EAN:8595643608253
Dostupnost:   skladem

ks
498,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Letní DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Neváhejte, ať vám neuteče jako voda! Akce platí pouze do 23.7. 2024.

hmozdir.png

Originální receptura

u nás vyvinutá a vyrobená
sazenice.png

Produkt z bylin

obsahuje vysoký podíl extraktů a přírodních aktivních látek


Popis

Hairbeauty

Podpora růstu vlasů

Doplněk stravy

Vlasy jsou důležitou součástí našeho vzhledu a sebevyjádření. Jejich kvalitu a růst může negativně ovlivnit spousta faktorů, například stres, nedostatečná výživa, hormonální nerovnováha, věk. Tobolky HAIRBEAUTY jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality. Nabídněte svým vlasům tu nejlepší péči a zažijte radost z krásných a zdravých vlasů.

Aktivní látky:

 

1 tobolka

Denní dávka
2 tobolky

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Přeslička rolní stand. extrakt z celé rostliny

125 mg

250 mg

Není stanoveno

L-methionin

80 mg

160 mg

Není stanoveno

Spirulina prášek

50 mg 100 mg

Není stanoveno

MSM 50 mg 100 mg Není stanoveno
Serenoa plazivá stand. extrakt z plodu 30 mg 60 mg Není stanoveno
L-cystin 25 mg 50 mg Není stanoveno
B-komplex (B1,B2,B3,B5,B6,B9,B12) 17,5 mg 35 mg 100 % RHP
Kopřiva dvoudomá stand. extrakt z kořene 5 mg 10 mg Není stanoveno
Kyselina hyaluronová 5 mg 10 mg Není stanoveno
Světlice barvířská květ 2,5 mg 5 mg Není stanoveno
Tri Zinc Citrate Dihydrate 1,5 mg 3 mg 30 % RHP
Biotin 75 μg 150 μg 300 % RHP

Složení: Přeslička rolní (Equisetum arvense) standardizovaný extrakt z celé rostliny (křemík 7 %), L-methionin, Spirulina (Arthrospira platensis) prášek z řasy (60 % proteinu), MSM (Methylsulfonylmethan), Serenoa plazivá (Serenoa repens) standardizovaný extrakt z plodu (mastné kyseliny 25 %), L-cystin, B-komplex (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12), Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) standardizovaný extrakt z kořene (kyselina křemičitá 1 %), Kyselina hyaluronová (Sodium Hyaluronate) 0,05 – 0,1 MIO, Světlice barvířská (Carthamus tinctorius) květ, Zinek – citrát zinečnatý, Biotin, stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Doporučené dávkování: 2x denně 1 tobolka.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku přípravku.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Kopřiva
Přeslička

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Hairbeauty

Podpora rastu vlasov

Výživový doplnok

Vlasy jsou důležitou součástí našeho vzhledu a sebevyjádření. Jejich kvalitu a růst může negativně ovlivnit spousta faktorů, například stres, nedostatečná výživa, hormonální nerovnováha, věk. Tobolky HAIRBEAUTY jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality. Nabídněte svým vlasům tu nejlepší péči a zažijte radost z krásných a zdravých vlasů.

Aktívne látky:

 

1 kapsula

Denná dávka
2 kapsuly

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Praslička roľná štand. extrakt z celej rastliny

125 mg

250 mg

Nie je stanovené

L-methionin

80 mg

160 mg

Nie je stanovené

Spirulina prášok

50 mg 100 mg

Nie je stanovené

MSM 50 mg 100 mg Nie je stanovené
Serenoa plazivá štand. extrakt z plodu 30 mg 60 mg Nie je stanovené
L-cystín 25 mg 50 mg Nie je stanovené
B-komplex (B1,B2,B3,B5,B6,B9,B12) 17,5 mg 35 mg 100 % RVH
Žihľava dvojdomá štand. extrakt z koreňa ​ 5 mg 10 mg Nie je stanovené
Kyselina hyalurónová 5 mg 10 mg Nie je stanovené
Svetlice farbiarska kvet 2,5 mg 5 mg Nie je stanovené
Tri Zinc Citrate Dihydrate 1,5 mg 3 mg 30 % RVH
Biotín 75 μg 150 μg 300 % RVH

Zloženie: Praslička roľná (Equisetum arvense) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (kremík 7 %), L-methionin, Spirulina (Arthrospira platensis) prášok z riasy (60 % proteinu), MSM (Methylsulfonylmethan), Serenoa plazivá (Serenoa repens) štandardizovaný extrakt z plodu (mastné kyseliny 25 %), L-cystín, B-komplex (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12), Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) štandardizovaný extrakt z koreňa (kyselina kremičitá 1%), Kyselina hyalurónová (Sodium Hyaluronate) 0,05 – 0,1 MIO, Svetlice farbiarska (Carthamus tinctorius) kvet, Zinok – citrát zinočnatý, Biotín, stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula

Odporúčané dávkovanie: 2x denne 1 kapsula.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zložku prípravku.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Hairbeauty

Hair growth support

Food supplement

Hair is an important part of our look and self-expression. Many factors can negatively affect their quality and growth, for example stress, insufficient nutrition, hormonal imbalance, age. HAIRBEAUTY capsules are a balanced mixture of herbs, vitamins, minerals and other substances, created with the aim of giving your hair intensive care. This unique combination acts synergistically on the hair and scalp from the inside, strengthens the hair and its roots, supports its growth and contributes to the restoration of its vitality. Offer your hair the best care and experience the joy of beautiful and healthy hair.

Active substances:

 

1 capsule

Daily dose
2 capsules

% RDI
Reference Daily Intake

Horsetail stand. whole plant extract

125 mg

250 mg

Not determined

L-methionine

80 mg

160 mg

Not determined

Spirulina powder 

50 mg 100 mg

Not determined

MSM 50 mg 100 mg Not determined
Saw Palmetto stand. fruit extract  30 mg 60 mg Not determined
L-cystine 25 mg 50 mg Not determined
B-complex (B1,B2,B3,B5,B6,B9,B12) 17,5 mg 35 mg 100 % RDI
Nettle stand. root extract  5 mg 10 mg Not determined
Hyaluronic acid 5 mg 10 mg Not determined
Safflower flower 2,5 mg 5 mg Not determined
Tri Zinc Citrate Dihydrate 1,5 mg 3 mg 30 % RDI
Biotin 75 μg 150 μg 300 % RDI

Ingredients: Horsetail (Equisetum arvense) standardized whole plant extract (silicon 7 %), L-methionine, Spirulina (Arthrospira platensis) algae powder (60 % protein), MSM (Methylsulfonylmethane), Saw Palmetto (Serenoa repens) standardized fruit extract (fatty acids 25 %), L-cystine, B-complex (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12), Nettle (Urtica dioica) standardized root extract (silicic acid 1 %), Hyaluronic acid (Sodium Hyaluronate) 0,05 – 0,1 MIO, Safflower (Carthamus tinctorius) flower, Zinc – zinc citrate, Biotin, magnesium stearate (filler), vegetarian capsule

Recommended dose: 1 capsule twice a day.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dose. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Do not use if you are allergic to any of the ingredients.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Mohlo by se vám také líbit:

Kolagen - přírodní krém

Kolagen - přírodní krém

Dodá pleti pevnost a hydrataci
Balení: 50 ml
Skladem:
398,00 Kč
ks
Kolagen - přírodní tělový balzám

Kolagen - přírodní tělový balzám

Pro pevnost a hydrataci pokožky
Balení: 200 ml
Skladem:
298,00 Kč
ks
Kolagen Premium

Kolagen Premium

Doplněk stravy pro krásu i zdraví - vlasy, nehty, pokožka
Balení: 137 g
Skladem:
648,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.