platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Novinka
Detoxgreen

Detoxgreen

Detoxikace a vitalita

Vhodné na příznaky: detoxikace, antioxidanty, játra
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:90 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:61090
EAN:8595643610904
Dostupnost:   skladem

ks
398,00 Kč
cena je s 12% DPH

12.-15. dubna probíhají jarní Dny Marianne. V těchto dnech u nás získáte SLEVU* 25 % na celý nákupPokud zaplatíte s kartou Mastercard dostanete ještě 3 % navíc. Slevový kód získáte v mobilní aplikaci Dny Marianne a v časopisech Marianne, Marianne Bydlení nebo Marianne Venkov a styl. Více informací o akci najdete na www.dnymarianne.cz


Popis

OBJEV ROKU pro rok 2023
v kategorii Doplněk stravy podle magazínu Harper's Bazaar Czech Republic 

Detoxgreen - bylinná kompozice

Detoxikace, vitalita 

Doplněk stravy

100 % vegan

V dnešní době se vlivem znečištěného životního prostředí, používáním chemických látek, nezdravou stravou, pitím alkoholu a kouřením hromadí v organismu toxické látky. Bylinky obsažené v přípravku DETOXGREEN mají silný antioxidační účinek, chrání tak buňky před oxidačním stresem a tělo před nepříznivými vnějšími vlivy prostředí. Bylinná směs podporuje normální činnost jaterní tkáně, žlučníku a trávení, pomáhá udržovat normální činnost srdce, přispívá k normální hladině krevního cukru a cholesterolu v krvi. Pomáhá detoxikaci, pročištění těla, příznivě ovlivňuje metabolismus tuků, a tím napomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Přispívá ke snížení míry fyzické i mentální únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu, dodá našemu tělu chybějící energii a vitalitu.

Aktivní látky:

 

1 tobolka

Denní dávka
3 tobolky

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Ostropestřec mariánský stand. extrakt ze semen

100 mg

300 mg

Není stanoveno

Lékořice lysá stand. extrakt z kořene

30 mg

90 mg

Není stanoveno

Andělika čínská stand. extrakt z kořene

30 mg 90 mg

Není stanoveno

Smetánka lékařská stand. extrakt z kořene 30 mg 90 mg Není stanoveno
Zelený čaj stand. extrakt z listu 30 mg 90 mg Není stanoveno
Klanopraška čínská stand. extrakt z plodu 20 mg 60 mg Není stanoveno
Yucca stand. extrakt z nadzemní části 20 mg 60 mg Není stanoveno
Artyčok zeleninový stand. extrakt z listu 20 mg 60 mg Není stanoveno
Černý česnek stand. extrakt z palice 20 mg 60 mg Není stanoveno
Kurkuma dlouhá stand. extrakt z kořene 20 mg 60 mg Není stanoveno
Kopřiva dvoudomá stand. extrakt z kořene 20 mg 60 mg Není stanoveno
Spirulina prášek 20 mg 60 mg Není stanoveno
Ječmen setý stand. extrakt z klíčků 20 mg 60 mg Není stanoveno
Svízel syřišťový stand. extrakt z celé rostliny 20 mg 60 mg Není stanoveno
Aloe vera stand. extrakt z gelu z listu 10 mg 30 mg Není stanoveno
Přeslička rolní stand. extrakt z celé rostliny 10 mg 30 mg Není stanoveno

Složení: Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) standardizovaný extrakt ze semen (sylimarin 80 %), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt z kořene (glycyrhizová kyselina 20 %), Andělika čínská (Angelica sinensis) standardizovaný extrakt z kořene (5:1), Smetánka lékařská (Taraxacum officinale) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Zelený čaj (Camellia sinensis) standardizovaný extrakt z listu (polyphenoly 50 %), Schizandra čínska (Schizandra chinensis) standardizovaný extrakt z plodu (schizandrin 5 %), Yucca (Yucca shidigera) standardizovaný extrakt z nadzemní části (saponiny 40 %), Artyčok zeleninový (Cynara Scolymus) standardizovaný extrakt z listu (cynarin 5 %), Černý česnek fermentovaný (Allium sativum) standardizovaný extrakt z palice (10:1), Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) standardizovaný extrakt z kořene (curcuminoidy 95 %), Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) standardizovaný extrakt z kořene (kyselina křemičitá 1 %), Spirulina (Arthrospira platensis) prášek, Ječmen setý (Hordeum vulgare L.) standardizovaný extrakt z klíčků (10:1), Svízel syřišťový (Galium verum L.) standardizovaný extrakt z celé rostliny (10:1), Aloe vera (Aloe barbadensis) standardizovaný extrakt z gelu z listu (200:1), Přeslička rolní (Equisetum arvense) standardizovaný extrakt z celé rostliny (křemík 7 %), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Doporučené dávkování: 3 tobolky denně. Detoxikační kúru doporučujeme 2x ročně (na jaře a na podzim) po dobu 1-3 měsíců.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku přípravku.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Česnek černý
Klanopraška
Kopřiva
Kurkumin
Lékořice
Pampeliška
Přeslička
Svízel
Yucca
Zelený čaj

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Detoxgreen - bylinná kompozícia

Detoxikácia, vitalita

Výživový doplnok

100 % vegan

V dnešní době se vlivem znečištěného životního prostředí, používáním chemických látek, nezdravou stravou, pitím alkoholu a kouřením hromadí v organismu toxické látky. Bylinky obsažené v přípravku DETOXGREEN mají silný antioxidační účinek, chrání tak buňky před oxidačním stresem a tělo před nepříznivými vnějšími vlivy prostředí. Bylinná směs podporuje normální činnost jaterní tkáně, žlučníku a trávení, pomáhá udržovat normální činnost srdce, přispívá k normální hladině krevního cukru a cholesterolu v krvi. Pomáhá detoxikaci, pročištění těla, příznivě ovlivňuje metabolismus tuků, a tím napomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Přispívá ke snížení míry fyzické i mentální únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu, dodá našemu tělu chybějící energii a vitalitu.

Aktívne látky:

 

 

1 kapsula

Denná dávka
3 kapsuly

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Pestrec mariánsky štand. extrakt zo semien

100 mg

300 mg

Nie je stanovené

Sladkovka hladkoplodá štand. extrakt z koreňa

30 mg

90 mg

Nie je stanovené

Anjelika čínska štand. extrakt z koreňa

30 mg 90 mg

Nie je stanovené

Smotánka lekárska štand. extrakt z koreňa 30 mg 90 mg Nie je stanovené
Zelený čaj štand. extrakt z listu 30 mg 90 mg Nie je stanovené
Klanopraška čínska štand. extrakt z plodu 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Yucca štand. extrakt z nadzemnej časti 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Artičok zeleninový štand. extrakt z listu 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Čierny cesnak štand. extrakt z palice 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Kurkuma dlhá štand. extrakt z kořene 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Žihľava dvojdomá štand. extrakt z koreňa 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Spirulina prášok 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Jačmeň siaty štand. extrakt z klíčkov 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Lipkavec pravý štand. extrakt z celej rastliny 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Aloe vera štand. extrakt z gélu z listu 10 mg 30 mg Nie je stanovené
Praslička roľná štand. extrakt z celej rastliny 10 mg 30 mg Nie je stanovené

Zloženie: Pestrec mariánsky (Silybum marianum) štandardizovaný extrakt zo semien (sylimarin 80 %), Sladkovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra) štandardizovaný extrakt z koreňa (glycyrhizová kyselina 20 %), Anjelika čínska (Angelica sinensis) štandardizovaný extrakt z koreňa (5:1), Smotánka lekárska (Taraxacum officinale) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Zelený čaj (Camellia sinensis) štandardizovaný extrakt z listu (polyphenoly 50 %), Klanopraška čínska (Schizandra chinensis) štandardizovaný extrakt z plodu (schizandrín 5 %), Yucca (Yucca shidigera) štandardizovaný extrakt z nadzemnej časti (saponíny 40 %), Artičok zeleninový (Cynara Scolymus) štandardizovaný extrakt z listu (cynarin 5 %), Čierny cesnak fermentovaný (Allium sativum) štandardizovaný extrakt z palice (10:1), Kurkuma dlhá (Curcuma longa) štandardizovaný extrakt z koreňa (curcuminoidy 95 %), Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) štandardizovaný extrakt z koreňa (kyselina kremičitá 1 %), Spirulina (Arthrospira platensis) prášok, Jačmeň siaty (Hordeum vulgare L.) štandardizovaný extrakt z klíčkov (10:1), Lipkavec pravý (Galium verum L.) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (10:1), Aloe vera (Aloe barbadensis) štandardizovaný extrakt z gélu z listu (200 :1), Praslička roľná (Equisetum arvense) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (kremík 7 %), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula

Odporúčané dávkovanie: 3 kapsuly denne. Detoxikačnú kúru odporúčame 2x ročne (na jar a na jeseň) po dobu 1-3 mesiacov.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zložku prípravku.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Detoxgreen - herbal complex

Detoxification, vitality

Food supplement

100 % vegan

Today, due to the polluted environment, the use of chemical substances, unhealthy diet, drinking alcohol and smoking, toxic substances accumulate in the body. The herbs contained in DETOXGREEN have a strong antioxidant effect, thus protecting cells from oxidative stress and the body from adverse external environmental influences. The herbal mixture supports the normal functioning of the liver tissue, gallbladder and digestion, helps to maintain the normal functioning of the heart, contributes to the normal level of blood sugar and cholesterol in the blood. It helps detoxification, cleansing the body, positively affects fat metabolism, and thus helps control body weight. It contributes to reducing the level of physical and mental fatigue and exhaustion and to normal energy metabolism, gives our body the missing energy and vitality.

Active substances:

 

1 capsule

Daily dose
3 capsules

% RDI
Reference Daily Intake

Milk thistle stand. seed extract

100 mg

300 mg

Not determined

Licorice stand. root extract

30 mg

90 mg

Not determined

Angelica stand. root extract

30 mg 90 mg

Not determined

Dandelion stand. root extract 30 mg 90 mg Not determined
Green tea stand. leaf extract 30 mg 90 mg Not determined
Schizandra stand. fruit extract 20 mg 60 mg Not determined
Yucca stand. extract from the aerial part 20 mg 60 mg Not determined
Artichoke stand. leaf extract 20 mg 60 mg Not determined
Black garlic stand. bulb extract 20 mg 60 mg Not determined
Curcuma stand. root extract 20 mg 60 mg Not determined
Nettle stand. root extract 20 mg 60 mg Not determined
Spirulina powder 20 mg 60 mg Not determined
Barley seed stand. sprout extract  20 mg 60 mg Not determined
Lady’s bedstraw stand. whole plant extract 20 mg 60 mg Not determined
Aloe vera stand. leaf gel extract 10 mg 30 mg Not determined
Horsetail stand. whole plant extract 10 mg 30 mg Not determined

Ingredients: Milk thistle (Silybum marianum) standardized seed extract (silymarin 80 %), Licorice (Glycyrrhiza glabra) standardized root extract (glycyrrhizic acid 20 %), Angelica (Angelica sinensis) standardized root extract (5:1) , Dandelion (Taraxacum officinale) standardized root extract (10:1), Green tea (Camellia sinensis) standardized leaf extract (polyphenols 50 %), Schizandra (Schizandra chinensis) standardized fruit extract (schizandrin 5 %), Yucca (Yucca shidigera) standardized extract from the aerial part (saponins 40 %), Artichoke (Cynara Scolymus) standardized leaf extract (cynarin 5 %), Fermented black garlic (Allium sativum) standardized bulb extract (10:1), Curcuma longa (Curcuma longa) standardized root extract (curcuminoids 95 %), Nettle (Urtica dioica) standardized root extract (silicic acid 1%), Spirulina (Arthrospira platensis) powder, Barley seed (Hordeum vulgare L.) standardized sprout extract (10:1), Lady’s bedstraw (Galium verum L.) standardized whole plant extract (10:1), Aloe vera (Aloe barbadensis) standardized leaf gel extract (200:1), Horsetail (Equisetum arvense) standardized whole plant extract (silicon 7 %), magnesium stearate (filler), vegetarian capsule

Recommended dose: 3 capsules daily. We recommend a detoxification treatment twice a year (in spring and autumn) for 1-3 months.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dose. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Do not use if you are allergic to any of the ingredients.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Související produkty:

Vegan
Detoxiregen - bylinný čaj

Detoxiregen - bylinný čaj

Bylinný čaj pro detoxikaci a odkyselení
Balení: 20 sáčků
Skladem:
88,00 Kč
ks
Vegan
Ostropestřec bylinný extrakt

Ostropestřec bylinný extrakt

Játra a detoxikace organismu
Balení: 60 ks
Skladem:
228,00 Kč
ks
Vegan
Ostropestřec sirup - třtinový

Ostropestřec sirup - třtinový

Játra, detoxikace
Balení: 250 ml
Skladem:
128,00 Kč
ks
Vegan
Právenka latnatá

Právenka latnatá

Antioxidant
Balení: 60 ks
Skladem:
228,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.