platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Lymfogreen

Lymfogreen

Podpora lymfatického systému

Vhodné na příznaky: lymfatický systém, těžké nohy
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:90 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:61091
EAN:8595643610911
Dostupnost:   skladem

ks
398,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Sleva 25 % na celý nákup* s kódem: GREENWEEK25.
Neváhejte, tato akce platí pouze do 19.6. 2024.

hmozdir.png

Originální receptura

u nás vyvinutá a vyrobená
kapsle_leky.png

Rostlinné tobolky

obsah i tobolky 100% rostlinné vhodné pro vegany a vegetariány
sazenice.png

Produkt z bylin

obsahuje vysoký podíl extraktů a přírodních aktivních látek


Popis

Lymfogreen - bylinná kompozice

Podpora lymfatického systému

Doplněk stravy

100 % vegan

Optimálně fungující lymfatický systém je důležitý parametr pro zdraví člověka a kvalitu života. Unikátní bylinná kompozice LYMFOGREEN podporuje normálně fungující lymfatický systém a optimální vylučování vody z organismu. Použité byliny podporují detoxikaci a celkovou očistu těla, pomáhají na těžké nohy. Bylinná směs podporuje trávení, pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů a napomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Upravuje hladinu cholesterolu a lipidů v krvi. Podporuje správnou funkci cévní soustavy, posiluje tonus těla a vitalitu. Přispívá k normálnímu stavu pokožky, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k osvěžení těla.

Aktivní látky:

 

1 tobolka

Denní dávka
3 tobolky

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Pýr plazivý stand. extrakt z kořene

40 mg

120 mg

Není stanoveno

Zlatobýl obecný stand. extrakt z natě

40 mg

12mg

Není stanoveno

Ořešák královský stand. extrakt z pupenů

40 mg 12mg

Není stanoveno

Zázvor lékařský stand. extrakt z kořene 40 mg 12mg Není stanoveno
Jírovec maďal stand. extrakt z plodu 35 mg 105 mg Není stanoveno
Ibišek súdánský stand. extrakt z květu 30 mg 90 mg Není stanoveno
Vinná réva stand. extrakt ze slupky 30 mg 90 mg Není stanoveno
Smetánka lékařská stand. extrakt z kořene 30 mg 90 mg Není stanoveno
Kopřiva dvoudomá stand. extrakt z kořene 30 mg 90 mg Není stanoveno
Kurkuma dlouhá stand. extrakt z kořene 30 mg 90 mg Není stanoveno
Přeslička rolní stand. extrakt z celé rostliny 30 mg 90 mg Není stanoveno
B-komplex 12 mg 36 mg 102 % RHP
Aloe vera stand. extrakt z gelu z listu  10 mg 30 mg Není stanoveno
Pupečník asijský stand. extrakt z celé rostliny 10 mg 30 mg Není stanoveno

Složení: Pýr plazivý (Elytrigia repens) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) standardizovaný extrakt z natě (flavony 8 %), Ořešák královský (Juglans regia) standardizovaný extrakt z pupenů (10:1), Zázvor lékařský (Zingiber officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (gingerol 10 %), Jírovec maďal (Aesculus hippocastanum) standardizovaný extrakt z plodu (aescin 20 %), Ibišek súdánský (Hibiscus sabdariffa) standardizovaný extrakt z květu (10:1), Vinná réva (Vitis vinifera) standardizovaný extrakt ze slupky (resveratrol 10 %), Smetánka lékařská (Taraxacum officinale) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) standardizovaný extrakt z kořene (kyselina křemičitá 1 %), Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) standardizovaný extrakt z kořene (curcuminoidy 95 %), Přeslička rolní (Equisetum arvense) standardizovaný extrakt z celé rostliny (křemík 7 %), B-komplex, Aloe vera (Aloe barbadensis) standardizovaný extrakt z gelu z listu (200:1), Pupečník asijský (Centella asiatica) standardizovaný extrakt z celé rostliny (saponiny 40 %), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Doporučené dávkování: 3 tobolky denně. Přípravek lze užívat dlouhodobě.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku přípravku.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Hroznový olej
Ibišek
Jírovec
Kaštan
Kopřiva
Kurkumin
Ořešák
Pampeliška
Přeslička
Pupečníkovec
Zázvor
Zlatobýl

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Lymfogreen - bylinná kompozícia

Podpora lymfatického systému

Výživový doplnok

100 % vegan

Optimálně fungující lymfatický systém je důležitý parametr pro zdraví člověka a kvalitu života. Unikátní bylinná kompozice LYMFOGREEN podporuje normálně fungující lymfatický systém a optimální vylučování vody z organismu. Použité byliny podporují detoxikaci a celkovou očistu těla, pomáhají na těžké nohy. Bylinná směs podporuje trávení, pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů a napomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Upravuje hladinu cholesterolu a lipidů v krvi. Podporuje správnou funkci cévní soustavy, posiluje tonus těla a vitalitu. Přispívá k normálnímu stavu pokožky, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k osvěžení těla.

Aktívne látky:

 

1 kapsula

Denná dávka
3 kapsuly

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Pýr plazivý štand. extrakt z koreňa

40 mg

120 mg

Nie je stanovené

Zlatobyľ obyčajná štand. extrakt z vňatě

40 mg

120 mg

Nie je stanovené

Orech kráľovský štand. extrakt z púčikov

40 mg 120 mg

Nie je stanovené

Ďumbier lekársky štand. extrakt z koreňa 40 mg 120 mg Nie je stanovené
Pagaštan konský štand. extrakt z plodu 35 mg 105 mg Nie je stanovené
Ibištek sudánsky štand. extrakt z kvetu 30 mg 90 mg Nie je stanovené
Vínna réva štand. extrakt zo šupky 30 mg 90 mg Nie je stanovené
Smotánka lekárska štand. extrakt z koreňa 30 mg 90 mg Nie je stanovené
Žihľava dvojdomá štand. extrakt z koreňa 30 mg 90 mg Nie je stanovené
Kurkuma dlhá štand. extrakt z koreňa 30 mg 90 mg Nie je stanovené
Praslička roľná štand. extrakt z celej rastliny 30 mg 90 mg Nie je stanovené
B-komplex 12 mg 36 mg 102 % RHP
Aloe vera štand. extrakt z gélu z listu  10 mg 30 mg Nie je stanovené
Pupočník ázijský štand. extrakt z celej rastliny 10 mg 30 mg Nie je stanovené

Zloženie: Pýr plazivý (Elytrigia repens) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Zlatobyľ obyčajná (Solidago virgaurea) štandardizovaný extrakt z vňate (flavóny 8 %), Orech kráľovský (Juglans regia) štandardizovaný extrakt z púčikov (10:1), Ďumbier lekársky (Zingiber officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (gingerol 10 %), Pagaštan konský (Aesculus hippocastanum) štandardizovaný extrakt z plodu (aescín 20 %), Ibištek sudánsky (Hibiscus sabdariffa) štandardizovaný extrakt z kvetu (10:1), Vínna réva (Vitis vinifera) štandardizovaný extrakt zo šupky (resveratrol 10 %), Smotánka lekárska (Taraxacum officinale) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) štandardizovaný extrakt z koreňa (kyselina kremičitá 1 %), Kurkuma dlhá (Curcuma longa) štandardizovaný extrakt z koreňa (curcuminoidy 95 %), Praslička roľná (Equisetum arvense) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (kremík 7 %), B-komplex, Aloe vera (Aloe barbadensis) štandardizovaný extrakt z gélu z listu (200:1), Pupočník ázijský (Centella asiatica) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (saponíny 40 %), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula

Odporúčané dávkovanie: 3 kapsuly denne. Prípravok je možné užívať dlhodobo.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zložku prípravku.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Lymfogreen - herbal complex

Support of the lymphatic system

Food supplement

100 % vegan

Optimally functioning lymphatic system is an important parameter for human health and quality of life. The unique herbal composition LYMFOGREEN supports a normally functioning lymphatic system and optimal excretion of water from the body. The herbs used support detoxification and general cleansing of the body, help with heavy legs. The herbal mixture supports digestion, positively affects the metabolism of fats and sugars and helps control body weight. Regulates the level of cholesterol and lipids in the blood. It supports the proper functioning of the vascular system, strengthens the body's tone and vitality. It contributes to the normal condition of the skin, to the reduction of fatigue and exhaustion, to the refreshment of the body.

Active substances:

 

1 capsule

Daily dose
3 capsules

% RDI
Reference Daily Intake

Elytrigia repens​ stand. root extract

40 mg

120 mg

Not determined

Goldenrod stand. stem extract

40 mg

120 mg

Not determined

English walnut stand. bud extract

40 mg 120 mg

Not determined

Ginger stand. root extract 40 mg 120 mg Not determined
Horse chestnut stand. fruit extract 35 mg 105 mg Not determined
Sudanese Hibiscus stand. flower extract 30 mg 90 mg Not determined
Vine stand. peel extract 30 mg 90 mg Not determined
Dandelion stand. root extract 30 mg 90 mg Not determined
Nettle stand. root extract 30 mg 90 mg Not determined
Curcuma stand. root extract 30 mg 90 mg Not determined
Horsetail stand. whole plant extract 30 mg 90 mg Not determined
B-complex 12 mg 36 mg 102 % RHP
Aloe vera stand. leaf gel extract 10 mg 30 mg Not determined
Centella asiatica stand. whole plant extract 10 mg 30 mg Not determined

Ingredients: Couch grass (Elytrigia repens) standardized root extract (10:1), Goldenrod (Solidago virgaurea) standardized stem extract (flavones 8 %), English walnut (Juglans regia) standardized bud extract (10:1), Ginger (Zingiber officinalis) standardized root extract (gingerol 10 %), Horse chestnut (Aesculus hippocastanum) standardized fruit extract (aescin 20 %), Sudanese Hibiscus (Hibiscus sabdariffa) standardized flower extract (10:1), Vine (Vitis vinifera) standardized extract from the peel (resveratrol 10 %), Dandelion (Taraxacum officinale) standardized root extract (10:1), Nettle (Urtica dioica) standardized root extract (silicic acid 1 %), Turmeric (Curcuma longa) standardized root extract (curcuminoids 95 %), Horsetail (Equisetum arvense) standardized whole plant extract (silicon 7 %), B-complex, Aloe vera (Aloe barbadensis) standardized leaf gel extract (200:1 ), Gotu kola (Centella asiatica) standardized whole plant extract (saponins 40 %), magnesium stearate (filler), vegetarian capsule

Recommended dose: 3 capsules daily. The product can be used long-term.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dose. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Do not use if you are allergic to any of the ingredients.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Související produkty:

Vegan
Lymforegen - masážní olej

Lymforegen - masážní olej

Ke stimulaci lymfatického systému
Balení: 200 ml
Skladem:
168,00 Kč
ks
Lymforegen masážní gel

Lymforegen masážní gel

Stimuluje lymfatický systém v kůži
Balení: 250 ml
Skladem:
168,00 Kč
ks
Vegan
Lymforegen® - bylinný čaj

Lymforegen® - bylinný čaj

Odvodnění a očista těla
Balení: 20 sáčků
Skladem:
88,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.