platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Lymforegen premium

Lymforegen premium

Bylinný sirup pro lymfatický systém

Vhodné na příznaky: lymfatický systém, těžké nohy, pomerančová kůže
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:500 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:2 roky
Kód:60381
EAN:8595643603814
Dostupnost:   skladem

ks
348,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Letní DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Neváhejte, ať vám neuteče jako voda! Akce platí pouze do 23.7. 2024.

hmozdir.png

Originální receptura

u nás vyvinutá a vyrobená
sazenice.png

Produkt z bylin

obsahuje vysoký podíl extraktů a přírodních aktivních látek


Popis

LYMFOREGEN PREMIUM

Doplněk stravy

100 % vegan

Originální receptura LYMFOREGEN PREMIUM spojuje výtažky z bylin. Tato bylinná kompozice podporuje normálně fungující lymfatický systém, optimální vylučování vody z organizmu a pomáhá na těžké nohy. Optimálně fungující lymfatický systém je důležitý parametr pro zdraví člověka a kvalitu života.

Zázvor lékařský je tradiční východní rostlina, kterou již generace léčitelů využívají pro její pozitivní působení na trávicí trakt. Přispívá k normální hladině cukru v krvi, podporuje metabolismus sacharidů.
Pampeliška lékařská podporuje normální funkce močové soustavy. Přispívá k detoxikaci organizmu a podporuje vylučování. Přispívá k normální činnosti jater. Ovlivňuje metabolismus sacharidů, tím podporuje hubnutí.
Kopřiva dvoudomá podporuje vylučování vody z organizmu, přispívá k normální činnosti ledvin a podporuje vylučování. Je vhodná na těžké nohy. Přispívá k normální činnosti cévní soustavy a kardiovaskulárního systému.
Echinacea Purpurea podporuje správnou funkci močových cest. Jedná se o silný antioxidant.

Aktivní látky:

 

Jedna dávka
5 ml

Denní dávka
3 x 5 ml 

% RHP Referenční 
hodnota přijmu

Zázvor lékařský standardizovaný extrakt 20 mg 60 mg Není stanoveno
Smetanka lékařská standardizovaný extrakt​ 20 mg 60 mg Není stanoveno
Kopřiva dvoudomá standardizovaný extrakt 20 mg 60 mg Není stanoveno
Třapatka nachová standardizovaný extrakt 15 mg 45 mg Není stanoveno

Složení: Glukózo-fruktózový sirup, Glycerol, Zázvor lékařský (Zingiber officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (gingerol 10 %), Smetanka lékařská (Taraxacum officinale) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) standardizovaný extrakt z kořene (kyselina křemičitá 1 %), Třapatka nachová (Echinacea purpurea) standardizovaný extrakt z celé rostliny (polyfenoly 4 %), Sorban draselný.

Doporučené dávkování: 3 x denně 5 ml pro osoby o hmotnosti 75 kg. Před použitím protřepte.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a v mrazu. 

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Zvýšení denní dávky není zdravotním rizikem. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Echinacea
Kopřiva
Pampeliška
Zázvor

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

LYMFOREGEN PREMIUM

Výživový doplnok

100 % vegan

Originálna receptúra ​​LYMFOREGEN PREMIUM spája výťažky z bylín. Táto bylinná kompozícia podporuje normálne fungujúci lymfatický systém, optimálne vylučovanie vody z organizmu a pomáha na ťažké nohy. Optimálne fungujúci lymfatický systém je dôležitý parameter pre zdravie človeka a kvalitu života.

Zázvor lekársky je tradičná východná rastlina, ktorú generácie liečiteľov využívajú pre jej pozitívne pôsobenie na tráviaci trakt. Prispieva k normálnej hladine cukru v krvi, podporuje metabolizmus sacharidov.
Púpava lekárska podporuje normálnu funkciu močovej sústavy. Prispieva k detoxikácii organizmu a podporuje vylučovanie. Prispieva k normálnej činnosti pečene. Ovplyvňuje metabolizmus sacharidov, tým podporuje chudnutie.
Žihľava dvojdomá podporuje vylučovanie vody z organizmu, prispieva k normálnej činnosti obličiek a podporuje vylučovanie. Je vhodná na ťažké nohy. Prispieva k normálnej činnosti cievnej sústavy a kardiovaskulárneho systému.
Echinacea Purpurea podporuje správnu funkciu močových ciest. Jedná sa o silný antioxidant.

Aktívne látky:

 

Jedna dávka
5 ml

Denná dávka
3 x 5 ml 

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Zázvor lekársky štandardizovaný extrakt 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Púpava lekárska štandardizovaný extrakt​ 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Žihľava dvojdomá štandardizovaný extrakt 20 mg 60 mg Nie je stanovené
Echinacea purpurová  štandardizovaný extrakt 15 mg 45 mg Nie je stanovené

Zloženie: Glukózovo-fruktózový sirup, Glycerol, Zázvor lekársky (Zingiber officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (gingerol 10 %), Púpava lekárska (Taraxacum officinale) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) štandardizovaný extrakt z koreňa (kyselina kremičitá 1 %), Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (polyfenoly 4 %), Sorban draselný.

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 5 ml pre osoby s hmotnosťou 75 kg. Pred použitím pretrepať.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.

Kajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

LYMFOREGEN PREMIUM

Food supplement

100 % vegan

The original LYMFOREGEN PREMIUM formula combines several herbal extracts. This herbal composition supports the normal functioning of lymphatic system, the optimal excretion of water from the body and relieves the heavy legs. Optimally functioning lymphatic system is an important parameter for human health and quality of life.

Ginger is a traditional eastern plant that has been used by generations of health practitioners for its positive effects on the digestive tract. It contributes to normal blood sugar levels, supports metabolism of carbohydrates.
Dandelion supports the normal functions of the urinary system. It contributes to the detoxification of the body and promotes urine excretion. It also contributes to normal liver function. It affects carbohydrate metabolism, thus promoting weight loss.
Stinging nettle promotes the excretion of water from the body, contributes to the normal functioning of the kidneys and promotes urine excretion. It relieves the symptom of heavy legs. It contributes to the normal functioning of the vascular and the cardiovascular system.
Echinacea Purpurea supports the proper function of the urinary tract. It is a powerful antioxidant.

Active substances:

 

1 dose
5 ml

Daily dose
3 x 5 ml 

% RDI
Reference Daily Intake

Ginger standardized extract 20 mg 60 mg

Not determined

Dandelion standardized extract​ 20 mg 60 mg

Not determined

Nettle standardized extract 20 mg 60 mg

Not determined

Echinacea standardized extract 15 mg 45 mg

Not determined

Ingredients: Glucose-fructose syrup, Glycerol, Ginger (Zingiber officinalis) standardized root extract (gingerol 10 %), Dandelion (Taraxacum officinale) standardized root extract (10:1), Nettle (Urtica dioica) standardized root extract (silicic acid 1 %), Purple Coneflower (Echinacea purpurea) standardized whole plant extract (polyphenols 4 %), Potassium sorbate.

Recommended dose: 5 ml 3 times a day for people weighing 75 kg. Shake before use.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended dose. Increasing the daily dose is not a health risk. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Cloudiness is not a defect.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Mohlo by se vám také líbit:

Vegan
Lymfogreen

Lymfogreen

Podpora lymfatického systému
Balení: 90 ks
Skladem:
398,00 Kč
ks
Vegan
Lymforegen - masážní olej

Lymforegen - masážní olej

Ke stimulaci lymfatického systému
Balení: 200 ml
Skladem:
168,00 Kč
ks
Lymforegen masážní gel

Lymforegen masážní gel

Stimuluje lymfatický systém v kůži
Balení: 250 ml
Skladem:
168,00 Kč
ks
Vegan
Lymforegen® - bylinný čaj

Lymforegen® - bylinný čaj

Odvodnění a očista těla
Balení: 20 sáčků
Skladem:
88,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.