Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4767 hodnocení
5
4452x
4
228x
3
45x
2
14x
1
28x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ varianty doručení
- cena přes zásilkovnu měly být 29,- ale byla 67,-
skopojenost
- Komunikace - při platbě dopravy jsem špatně zadala číslo karty, takže mi byla zamítnuta, nový pokus system nedovolil - ihned jsem psala mail s prosbou o platební údaje, odpovědi jsem se nedočkala, místo tohozboží poslali na dobírku - tedy s výrazně dražším poštovným...
+ kvalitní informace o výrobcich a velký výběr zboží
- žádné
100% spokojenost
Byla jsem spokojena.
- nebylo napsáno vyzvednutí - úloženka
+ Rychlost objednání
- Po obdržení voucheru teprve se NĚKAM vracet. Když objednávka tak se vším.
Zajímavé nabídky Po obdržení voucheru je problém dostat se na dodání zboží. Nezdařilo se mi Naskocila mi další objednávka kterou nechci. Doporučit nebo nedoporucit nevím
+ kvalitní produkty
+ příjemné ceny
+ časté akce na Slevomatu
super
+ kvalitní zboží
- -------
pracovala jsem s kosmetikou just, tato značka má stejně kvalitní produkty za třetinové ceny
+ - kvalitní česká kosmetika v hezkých obalech,
+ - hezké vůně jednotlivých výrobků,
+ - rychlé dodání,
+ - výborná komunikace s dodavatelem,
+ - dobré ceny produktů.
- - žádné.
- vřele doporučuji.
+ přehlednost a rychlost vyřízení
doporučuji.
Jsem spokojen, doporučuji.
+ Prirodna kozmetika
+ Domaca vyroba
+ Pre mna dostacujuci sortiment
- Ziadne
Obchod ponuka jedinecne vyrobky za prijemne ceny
+ Výběr kvalitního zboží
+ Na můj neduh velmi vyhovující
Z několika pokusů nejlépe vyhovuje tento gelZatím velká spokojenostAno vřele doporučujiVše nej
+ valitní výrobky
- obchod nekomunikuje, nedodržuje dodací lhůty bez jakékoliv zprávy, omluvy či náhrady, při tel. hovoru byla paní nepříjemná
S výrobky jsem byla vždy spokojená, ale přes internetový obchod už nakupovat nebudu - nedodrženy obchodní podmínky ze strany obchodu bez jakékoliv omluvy či vysvětlení.
zboží nedorazilo, žádné komunikace ze strany obchodu, stále čekám na nějakou reakci a dodání zboží. Zboží jsem objednala v dubnu a stále nic.
+ protože nabízí české výrobky a nejen to, jmenivtě je uveden i výrobce produktů - pro mě je to záruka solidnosti
Přehledná a informačně vyčerpávající nabídka produktů, spolehlivé dodání
+ Přehlednost, výběr bylinných produktů, pěkné flakonky.
- Zatím nevím
Nakoupila jsem zde, protože jsem hledala určité bylinné produkty, a tady byly všechny v jednom obchodě a za solidní cenu. A mají pěkné flakonky? o)Tento sympatický obchůdek doporučuji, neboť je přehledný, je zde široký výběr, dobré ceny a pěkný vzhled balení.
+ Přehlednost, kvalitní české výrobky za velmi dobrou cenu, rychlost dodání
- nevím
Kvalitní české výrobky za velmi dobrou cenu, rychlost dodání, možnost odběru v Uložence
- Na žádné jsem nepřišla.
Super obchod. Vstřícné a rychlé jednání. Produkty jsou super!
+ osobní vyzvednutí zboží
- prodejnu s výběrem zboží nebo vzorky zdarma