Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4767 hodnocení
5
4452x
4
228x
3
45x
2
14x
1
28x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ sortiment,přehlednost,cena,rychlost dodání,balení
- žádné
Jsem naprosto spokojený.Kvalita produktů je 1a,mám vyzkoušeno z kamenného obchodu.Tam však nebyl tak velký sortiment.Všude doporučuji.
+ rýchlasť
rýchle a bezproblémové dodanie
Jednoznačně doporučuji, ráda se někdy opět k nákupu vrátím.
všechno super, jako vždy :-)
příjemný nákuppřírodní kosmetika
+ Jsem velmi spokojená s přírodními produkty, zejména s kostivalovým a kaštanovým mazáním, které u mě fungují lépe než drahé masti z lékárny. Také retro balzámy na rty jsou super.
+ Objednání a osobní vyzvednutí proběhlo velmi svižně, bez problémů.
Doporučuju
+ Cesky obchod
+ Prirodni produkty
Koupila jsem zbozi v akci
+ přehlednost
+ výborný popis zboží
+ rychlost dopravy¨¨
+ komunikace
Nákup jsem uskutečnila přes Slevomat, byla jsem mile překvapena rychlostí dodávky, protože u dvou položek bylo uvedeno, že není na skladě, přesto jste je poslali v tak brzkém termínu.
+ dobrá cena produktu
- .
Chce to kouknout a vyzkoušet.
+ dobrá komunikace se zákazníkem
+ produkty za přiměřené ceny
+ rychlé dodání
celková spokojenost s nákupem
+ zajímavé a kvalitní produkty
+ seznámení s vašimi výrobky
doporučujispayk
- Při osobním vyzvednutí nejsou souřadnice GPS obchodu na stránkách!!! Dloho jsem to hledal.V prodejně ale byli velmi vsřícní a ochotní.Výrobky vypadají dobře,zatím vevyzkošeno.(dárek).
Velice spokojená
+ Obdržel jsem slevu do tohoto obchodu.
- Nezjistil jsem.
Vybral jsem si, objednal a zboží rychle a bez problémů dorazilo. Jsem spokojený. Takhle by to mělo být.
doporučuji
+ cena, sortiment
výborný poměr cena/výkon
+ Ucelená nabídka přírodních produktů
- nic
Dodací lhůta je trošku delší, ale jinak vše spolehlivé.
+ přehledné, rychlé ednání
- nevím
vše bylo v pořádku
+ Dobra komunikace,po zaplaceni rychle dodani
- Nic
Dobra komunikace,