platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty

Kariéra

ZAJÍMÁ VÁS NĚKTERÁ Z NÍŽE NABÍZENÝCH POZIC?
Pokud ano, prosím kontaktujte nás na telefonním čísle +420 603 979 979 nebo e-mailem na zamestnani@greenidea.cz pro další informace a podrobnosti. Těšíme se na Vás!

1. Pracovní nabídka na pozici: Manažer/ka vývoje

Oslovuje Vás prostředí české rodinné firmy s bohatou historií, kde se každodenní práce spojuje s dlouholetou tradicí? Máte odvahu využít své zkušenosti a vést strategické aktivity spojené s vývojem nových produktů v nově vznikajícím týmu? Chcete být součástí širokého spektra obchodních aktivit a marketingových aktivit a máte zájem o přírodní produkty? Pokud ano, právě tato pozice je pro Vás tou správnou výzvou a příležitostí.

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE ZAHRNUJE:

ÚČEL POZICE
Manažer vývoje je odpovědný za vývoj nových výrobků dle plánu vývoje společnosti, za vyrobitelnost, efektivita výrobků, stanovení technologických postupů, výrobních norem, zodpovídá za realizaci návrhu balení pro zákazníky i registraci výrobků odpovídající zákonným normám. Vede a řídí vývojový team.

ROLE A ZODPOVĚDNOSTI:

  • Úzká spolupráce na strategickém řízení organizace.
  • Spolupráce na tvorbě plánu vývoje a jeho implementace.
  • Stanovení a implementace procesu uvedení nového výrobku na trh, stanovení technologického postupu, receptury, výrobní normy, primárního i sekundárního obalu, posouzení efektivity, ziskovosti a vyrobitelnosti, stanovení kontrolních plánů, nastavení kmenových dat v IS, zvyšování efektivity tohoto procesu.
  • Stanovení a implementace procesu ukončení výroby výrobku, plánuje vyčištění skladů hotových výrobků, polotovarů, surovin a obalů. a zodpovídá za realizaci plánu
  • Vývoj nových produktů v souladu s nastaveným procesem.
  • Registrace výrobku v souladu s legislativou a předpisy platnými pro stanovené trhy.
  • Odpovědnost za správné nákladové kalkulace a jejich pravidelné aktualizace, rentabilitu výroby.
  • Řízení, koordinace, motivace a kontrola výsledků práce všech členů týmu vývoje.

HLEDÁME KOLEGU / KOLEGYNI, KTERÝ(Á) MÁ:

  • Minimálně pět let zkušenosti v oblasti vývoje a minimálně dva roky zkušeností v oblasti vedení teamu s prokazatelnými výsledky.
  • Preferovaný kandidát by měl mít zkušenosti právě v oboru přírodní kosmetiky a doplňků stravy, aby byl schopen lépe porozumět specifikům oboru a potřebám zákazníků.
  • Znalosti MS Office.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Jazykové schopnosti AJ/NJ – výhodou

Další požadavky:

  • Pozitivní myšlení
  • Vzdělání chemicko – technologického směru – SŠ/VŠ
  • Analytické a strategické schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost efektivní a otevřené komunikace, vedení lidí, kooperace
  • Aktivní přístup, samostatnost, výkonnost, time management

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Atraktivní finanční ohodnocení.
  • Možnost dotvořit nově vznikající team.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Stravenky jako standardní benefit.
  • Možnost profesního růstu v rámci společnosti.
  • Přátelský kolektiv v příjemném prostředí tradiční české firmy.
  • Pravidelné nestandardní společenské firemní akce.

2. Pracovní nabídka na pozici: Specialista/ka vývoje

Oslovuje Vás prostředí české rodinné firmy s bohatou historií, kde se každodenní práce spojuje s dlouholetou tradicí. Rádi sledujete aktuální trendy v oboru a dáváte prostor své kreativitě, nápaditosti a inovativním myšlenkám? Pokud ano, právě tato pozice je pro Vás tato pozice tou správnou výzvou.

  • Vypracovávání dokumentace pro posouzení kosmetických přípravků.
  • Kontrolu textů etiket a vypracovávání složení jednotlivých výrobků uváděných na trh, přípravu kalkulací, podnikových norem a jiné potřebné dokumentace.
  • Průzkum trhu.
  • Sledování aktuálních trendů, předkládání návrhů nových výrobků.
  • Práci v laboratoři.

  • Má zkušenosti v oblasti vývoje, ale může být i absolventem.
  • Má SŠ/VŠ vzdělání (obor chemie výhodou).
  • Pozitivní myšlení, je kreativní, rád řeší problémy efektivně, rád dosahuje cílů.
  • Je samostatný, aktivní a pečlivý.
  • AJ/NJ – minimálně základní znalost (vyšší úroveň výhodou).

3. Pracovní nabídka na pozici: Operátor/ka ve výrobě

HLEDÁME KOLEGU / KOLEGYNI​:

  • Na hlavní pracovní poměr / částečný úvazek / brigádu.
  • Přivítáme uchazeče i z řad studentů.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odborná práce na moderních technologických zařízeních.
  • Zaškolení zkušenějšími kolegy.
  • Odborný dohled nadřízených.
  • Dodržování interních pravidel společnosti.

POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI:

  • Fyzická zdatnost
  • Pečlivost
  • Výhodou je schopnost práce v informačním systému
  • Schopnost efektivní komunikace

  • Možnost profesního i kariérního rozvoje.
  • Firemní akce,
  • Příspěvky na stravování,

Nepropásněte důležité akce a novinky