platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Novinka
Psychická nepohoda - bezlihová tinktura

Psychická nepohoda - bezlihová tinktura

Bylinný komplex podporuje duševní pohodu

Vhodné na příznaky: psychická pohoda, nervozita, stres
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:100 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:61194
EAN:8595643611949
Dostupnost:   skladem

ks
198,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Sleva 25 % na celý nákup* s kódem: GREENWEEK25.
Neváhejte, tato akce platí pouze do 19.6. 2024.


Popis

Psychická nepohoda

Bylinná bezlihová tinktura

Doplněk stravy

100 % vegan

Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě. Zlepšuje duševní pohodu a paměť. Třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan je důležitý pro duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola a eleuterokok podporují kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Aktivní látky:

 

1 dávka
(1-2 ml)

Denní dávka
(2x denně)

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Šišák bajkalský extrakt

33-66 mg

66-132 mg

Není stanoveno

Třezalka tečkovaná
standardizovaný extrakt nať
20-40 mg 40-80 mg Není stanoveno
Maca extrakt 10-20 mg 20-40 mg Není stanoveno
Eleuterokok ostnitý
standardizovaný extrakt z kořene
10-20 mg 20-40 mg Není stanoveno
Kozlík lékařský standardizovaný
extrakt z kořene
8-16 mg 16-32 mg Není stanoveno
Lékořice lysá standardizovaný
extrakt z kořene
7-14 mg 14-28 mg Není stanoveno
Rozchodnice růžová extrakt 7-14 mg 14-28 mg Není stanoveno
Jinan dvoulaločný extrakt 5-10 mg 10-20 mg Není stanoveno

Složení: Glycerin, voda, Šišák bajkalský (Scutellaria baica­lensis) extrakt z kořene (10:1), Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) standardizovaný extrakt nať (hypericiny 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) extrakt z kořene (10:1), Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) standardizovaný extrakt z kořene (eleuterosidy 1 %), Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (Kyselina valerenová 0,8 %), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt z kořene (glycyrhizová kyselina 20 %), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) extrakt z kořene (10:1), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) extrakt z listu (20:1).

Doporučené dávkování: 2× denně 15-30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Maximálních účinků je dosaženo při dlouhodobém užívání.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Jinan
Kozlík
Lékořice
Maca
Rhodiola
Třezalka

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Psychická nepohoda

Bylinná bezliehová tinktúra

Výživový doplnok

100 % vegan

Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě. Zlepšuje duševní pohodu a paměť. Třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan je důležitý pro duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola a eleuterokok podporují kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Aktívne látky:

 

1 dávka
(1-2 ml)

Denná dávka
(2x denne)

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Šišak bajkalský extrakt

33-66 mg

66-132 mg

Nie je stanovené

Ľubovník bodkovaný
štandardizovaný extrakt vňať
20-40 mg 40-80 mg Nie je stanovené
Maca extrakt 10-20 mg 20-40 mg Nie je stanovené
Eleuterokok ostnitý
štandardizovaný extrakt z koreňa
10-20 mg 20-40 mg Nie je stanovené
Valeriána lekárska štandardizovaný
extrakt z koreňa
8-16 mg 16-32 mg Nie je stanovené
Sladkovka hladkoplodá štandardizovaný
extrakt z koreňa 
7-14 mg 14-28 mg Nie je stanovené
Rozchodnica ružová extrakt 7-14 mg 14-28 mg Nie je stanovené
Ginkgo dvojlaločné extrakt 5-10 mg 10-20 mg Nie je stanovené

Zloženie: Glycerín, voda, Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) extrakt z kořene (10:1), Ľubovník bodkovaný (Hypericum Perforatum) štandardizovaný extrakt vňať (hypericiny 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) extrakt z koreňa (10:1), Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) štandardizovaný extrakt z koreňa (eleuterosidy 1 %), Va­leriána lekárska (Valeriana officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (Kyselina valerenová 0,8 %), Sladkovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra) štandardizovaný extrakt z koreňa (glycyrhizová kyselina 20 %), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea) extrakt z koreňa (10:1),Ginkgo dvojlaločné (Ginkgo biloba) extrakt z listu (20:1).

Odporúčané dávkovanie: 2× denne 15-30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Maximálny účinok sa dosiahne pri dlhodobom užívaní.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nie je vhodné pre osoby s poruchami zrážanlivosti krvi.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Mental discomfort

Alcohol-free herbal tincture

Food supplement

100 % vegan

Herbal complex supports mental and psychological well-being. It is rich in vitamins, minerals and other valuable substances that are recommended for nervousness. It improves mental well-being and memory. St. John's wort is recommended for emotional imbalance, to improve mood and for sleep disorders. Maca is used for exhaustion and fatigue to improve physical and mental performance. Ginseng is important for mental balance and normal brain function. Licorice is good for mental health and calmness. Rhodiola and Eleutherococcus support cognitive and mental performance. Valerian induces relaxation during stress.

Active substances:

 

1 dose
(1-2 ml)

Daily dose
(2x daily)

% RDI
Reference Daily Intake

Baikal skullcap extract 

33-66 mg

66-132 mg

Not determined

St. John's wort
standardized root extract
20-40 mg 40-80 mg Not determined
Maca extract 10-20 mg 20-40 mg Not determined
Eleutherocok
standardized root extract
10-20 mg 20-40 mg Not determined
Valerian standardized
root extract
8-16 mg 16-32 mg Not determined
Licorice standardized
root extract
7-14 mg 14-28 mg Not determined
Rhodiola rosea extract 7-14 mg 14-28 mg Not determined
Ginkgo biloba extract 5-10 mg 10-20 mg Not determined

Ingredients: Glycerin, water, Baikal skullcap (Scutellaria baicalensis) root extract (10:1), St. John's wort (Hypericum Perforatum) standardized stem extract (hypericin 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) root extract (10:1), Eleutherocok (Eleutherococcus senticosus) standardized root extract (eleuterosides 1 %), Valerian (Valeriana officinalis) standardized root extract (valeric acid 0,8 %), Licorice (Glycyrrhiza glabra) standardized root extract ( glycyrrhizic acid 20 %), Rhodiola rosea standardized root extract (10:1), Ginkgo biloba leaf extract (20:1).

Recommended dose: 15-30 drops twice a day. The tincture can be added to a cold drink. Maximum effects are achieved with long-term use.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended dose. Not suitable for children under three years of age, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Not suitable for people with blood clotting disorders.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Související produkty:

Výhodná cena
Dárková sada - Pro lepší spánek

Dárková sada - Pro lepší spánek

Luxusní sada pro lepší a kvalitnější spánek
Balení: 1 ks
Skladem:
1182,00 Kč
828,00 Kč
ks
Vegan
Baldriánské kapky - Kozlík Lékařský

Baldriánské kapky - Kozlík Lékařský

Při nervozitě a nespavosti
Balení: 100 ml
Skladem:
208,00 Kč
ks
Vegan
Jeřáb ptačí - kapky

Jeřáb ptačí - kapky

Relaxace při stresu a námaze
Balení: 50 ml
Skladem:
118,00 Kč
ks
Vegan
Kozlík - bezlihová tinktura

Kozlík - bezlihová tinktura

Nervozita, nespavost
Balení: 100 ml
Skladem:
188,00 Kč
ks
Vegan
Novinka
Mučenka - bezlihová tinktura

Mučenka - bezlihová tinktura

Navození spánku, relaxace
Balení: 100 ml
Skladem:
188,00 Kč
ks
Vegan
Premenstruační syndrom kapky

Premenstruační syndrom kapky

Bylinný komplex slouží k potlačení projevů premenstruačního syndromu
Balení: 50 ml
Skladem:
148,00 Kč
ks
Vegan
Šalvěj lékářská

Šalvěj lékářská

Paměť, koncentrace, pozornost
Balení: 50 ml
Skladem:
118,00 Kč
ks
Vegan
Šišák - bezlihová tinktura

Šišák - bezlihová tinktura

Psychická pohoda, stimulace
Balení: 100 ml
Skladem:
188,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.