platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Sleva
Enzym Premium 90+20 zdarma

Enzym Premium 90+20 zdarma

Enzymatický preparát pro aktivní život

Výrobce:GREEN IDEA
Balení:110 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60797
EAN:8595643607973
Dostupnost:   skladem

ks
Nejnižší cena před slevou: 478,00 Kč
478,00 Kč
sleva 50 %
239,00 Kč
cena je s 12% DPH

12.-15. dubna probíhají jarní Dny Marianne. V těchto dnech u nás získáte SLEVU* 25 % na celý nákupPokud zaplatíte s kartou Mastercard dostanete ještě 3 % navíc. Slevový kód získáte v mobilní aplikaci Dny Marianne a v časopisech Marianne, Marianne Bydlení nebo Marianne Venkov a styl. Více informací o akci najdete na www.dnymarianne.cz


Popis

VÝPRODEJ SKLADU
Zboží s blížící se dobou expirace

Enzym Premium

Enzymatický preparát pro aktivní život

Doplněk stravy

90 tobolek + 20 zdarma

Přípravek obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Enzymy jsou specifické organické molekuly zabezpečující a mnohdy urychlující reakce v organismech (působí jako biokatalyzátory). Chybná funkce enzymu (nebo jeho úplná absence) může být příčinou méně nebo více závažného onemocnění.

Rhodiola je bylina podporující nervový systém při únavě a stresu. Podporuje kognitivní funkce a duševní výkonnost. Podporuje krevní oběh, srdce a cévní systém. Pro lepší fyzický výkon a kondici. Přírodní antioxidant. Eleuterokok ostnitý je také nazýván sibiřský ženšen. V Rusku je používán již stovky let. Patří k nejsilnějším přírodním adaptogenům. Sloučenina Koenzym Q10 je funkčně podobná vitamínům a je obsažena ve většině lidských buněk. Je zčásti syntetizován v těle, zčásti je přijímán potravou. S věkem klesá podíl vlastní syntézy. Rutin je také známý jako vitamín P. Patří mezi bioflavonoidy.

Aktivní látky:

 

1 tobolka
(500 mg)

Denní dávka
4 - 8 tobolek

% RHP Referenční hodnota příjmu

Bromelain

184 mg – 27.600 PU

736 – 1472 mg

Není stanoveno

Papain 140 mg – 25.200 PU 560 – 1120 mg Není stanoveno

Trypsin

5 mg 20 – 40 mg

Není stanoveno

Chymotrypsin 1 mg 4 – 8 mg Není stanoveno
Pankreatická proteáza 5 mg – 1.430 USP 20 – 40 mg Není stanoveno
Amyláza 5 mg – 1.430 USP 20 – 40 mg Není stanoveno
Lipáza 5 mg – 1.140 USP 20 – 40 mg Není stanoveno
Peptidasa 5 mg (120 HUT) 20 – 40 mg Není stanoveno
Rutin 10 mg 40 – 80 mg Není stanoveno
Koenzym Q-10 20 mg 80 – 160 mg Není stanoveno
Rhodiola stand. extrakt 10 mg 40 – 80 mg Není stanoveno
Eleuterokok stand. extrakt 10 mg 40 – 80 mg Není stanoveno

Složení: Bromelain (ananas), Papain (papaya), Koenzym Q-10, Rhodiola rosea standardizovaný extrakt z kořene (salidrosidy 3 %), Eleutherococcus senticosus standardizovaný extrakt z kořene (eleuterosidy 0,8 %), rutin (Sophora japonica), trypsin, pankreatická proteáza, amyláza, peptidáza, lipáza, chymotrypsin, kapsle.

Doporučené dávkování: prvních 5 dnů užívejte 4 tobolky 2 x denně, následně užívejte 2 tobolky 2 x denně. Užívejte před plánovanými operačními zákroky, po úrazech, nebo pokud potřebujete normalizovat celkovou pohodu.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Rhodiola

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Enzym Premium

Enzymatický preparát pre aktívny život

Doplnok stravy

​90 kapsúl + 20 zadarmo​

Přípravek obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Enzymy jsou specifické organické molekuly zabezpečující a mnohdy urychlující reakce v organismech (působí jako biokatalyzátory). Chybná funkce enzymu (nebo jeho úplná absence) může být příčinou méně nebo více závažného onemocnění.

Rhodiola je bylina podporující nervový systém při únavě a stresu. Podporuje kognitivní funkce a duševní výkonnost. Podporuje krevní oběh, srdce a cévní systém. Pro lepší fyzický výkon a kondici. Přírodní antioxidant. Eleuterokok ostnitý je také nazýván sibiřský ženšen. V Rusku je používán již stovky let. Patří k nejsilnějším přírodním adaptogenům. Sloučenina Koenzym Q10 je funkčně podobná vitamínům a je obsažena ve většině lidských buněk. Je zčásti syntetizován v těle, zčásti je přijímán potravou. S věkem klesá podíl vlastní syntézy. Rutin je také známý jako vitamín P. Patří mezi bioflavonoidy.

Aktívne látky:

 

1 kapsula
(500 mg)

Denná dávka
4 - 8 kapsúl

% RVH Referenčná výživová hodnota

Bromelain

184 mg – 27.600 PU

736 – 1472 mg

Nie je stanovené

Papaín 140 mg – 25.200 PU 560 – 1120 mg Nie je stanovené

Trypsín

5 mg 20 – 40 mg

Nie je stanovené

Chymotrypsín 1 mg 4 – 8 mg Nie je stanovené
Pankreatická proteáza 5 mg – 1.430 USP 20 – 40 mg Nie je stanovené
Amyláza 5 mg – 1.430 USP 20 – 40 mg Nie je stanovené
Lipáza 5 mg – 1.140 USP 20 – 40 mg Nie je stanovené
Peptidáza 5 mg (120 HUT) 20 – 40 mg Nie je stanovené
Rutín 10 mg 40 – 80 mg Nie je stanovené
Koenzym Q-10 20 mg 80 – 160 mg Nie je stanovené
Rhodiola štand. extrakt 10 mg 40 – 80 mg Nie je stanovené
Eleuterokok štand. extrakt 10 mg 40 – 80 mg Nie je stanovené

Zloženie: Bromelaín (ananás), Papaín (papaya), Koenzým Q-10, Rhodiola rosea štandardizovaný extrakt z koreňa (salidrosidy 3 %), Eleutherococcus senticosus štandardizovaný extrakt z koreňa (eleuterosidy 0,8 %), rutín (Sophora japonica), trypsín, pankreatická proteáza, amyláza, peptidáza, lipáza, chymotrypsín, kapsula.

Odporučené dávkovanie: prvých 5 dní užívajte 4 kapsuly 2 x denne, následne užívajte 2 kapsuly 2 x denne. Užívajte pred plánovanými operačnými zákrokmi, po úrazoch, alebo ak potrebujete normalizovať celkovú pohodu.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a na mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

        Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Enzym Premium

Enzymatic preparation for active life

Food supplement

​90 capsules + 20 free​

The preparation contains a mixture of plant enzymes, herbal extracts and bioactive substances. Enzymes are specific organic molecules that ensure and often accelerate reactions in organisms (they act as biocatalysts). An enzyme malfunction (or its complete absence) can cause more or less serious disease.

Rhodiola is an herb that supports the nervous system during fatigue and stress. Supports cognitive function and mental performance. It supports the blood circulation, heart and vascular system. For better physical performance and condition. Natural antioxidant. Eleutherocok is also called Siberian ginseng. It has been used in Russia for hundreds of years. It is one of the strongest natural adaptogens. Coenzyme Q10 is functionally similar to vitamins and is found in most human cells. It is partly synthesized in the body, partly ingested by food. The proportion of self-synthesis decreases with age. Rutin is also known as vitamin P. It is one of the bioflavonoids.

Active substances:

 

1 capsule
(500 mg)

Daily dose
4 - 8 capsules

% RDI Reference Daily Intake

Bromelain

184 mg – 27.600 PU

736 – 1472 mg

Not determined

Papain 140 mg – 25.200 PU 560 – 1120 mg

Not determined

Trypsin

5 mg 20 – 40 mg

Not determined

Chymotrypsin 1 mg 4 – 8 mg

Not determined

Pancreatic protease 5 mg – 1.430 USP 20 – 40 mg

Not determined

Amylase 5 mg – 1.430 USP 20 – 40 mg

Not determined

Lipase 5 mg – 1.140 USP 20 – 40 mg

Not determined

Peptidase 5 mg (120 HUT) 20 – 40 mg

Not determined

Rutin 10 mg 40 – 80 mg

Not determined

Coenzyme Q-10 20 mg 80 – 160 mg

Not determined

Rhodiola stand. extract 10 mg 40 – 80 mg

Not determined

Eleutherocok stand. extract 10 mg 40 – 80 mg

Not determined

Ingredients: Bromelain (pineapple), Papain (papaya), Coenzyme Q-10, Rhodiola rosea standardized root extract (salidrosides 3 %), Eleutherococcus senticosus standardized root extract (eleuterosides 0,8 %), rutin (Sophora japonica), trypsin, pancreatic protease, amylase, peptidase, lipase, chymotrypsin, capsule.

Recommended dose: take 4 capsules twice a day for the first 5 days, then take 2 capsules twice a day. Use before scheduled surgery, after injuries, or if you need to normalize overall well-being.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight and frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended dose. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet.

        Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.