platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Migreen

Migreen

Třeštění hlavy, předmenstruační a menopauzální komfort

Vhodné na příznaky: pulzující třeštění hlavy, klimakterium, premenstruační syndrom
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:90 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60995
EAN:8595643609953
Dostupnost:   skladem

ks
398,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Letní DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Neváhejte, ať vám neuteče jako voda! Akce platí pouze do 23.7. 2024.

hmozdir.png

Originální receptura

u nás vyvinutá a vyrobená
kapsle_leky.png

Rostlinné tobolky

obsah i tobolky 100% rostlinné vhodné pro vegany a vegetariány
pirko.png

Šetrný pro trávicí systém a játra

nezatěžuje organismus
sazenice.png

Produkt z bylin

obsahuje vysoký podíl extraktů a přírodních aktivních látek


Popis

Migreen - bylinná kompozice

Třeštění hlavy

Doplněk stravy

100 % vegan

Pokud často trpíte třeštěním hlavy, je pro vás bylinná kompozice Migreen správnou volbou. Při pravidelném používání se snižuje četnost atak třeštění hlavy. Bylinný preparát nezatěžuje trávicí systém a játra jako běžně používané léky. Kopretina řimbaba je rostlina vhodná pro menopauzální komfort a relaxaci. Vrba je vhodná při hormonální nerovnováze a k relaxaci. Jinan zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému. Nedostatek hořčíku způsobuje únavu, křeče a vyčerpání. Zázvor dodá organismu tonus, vitalitu a energii. Zázvor podporuje normální trávení (žaludek na vodě). Verbena je vhodná pro předmenstruační a menopauzální komfort. Vitamíny skupiny B snižují míru únavy a vyčerpání a přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Jako podporu doporučujeme rovněž nápoje nebo doplňky stravy s vysokým obsahem kofeinu (například přípravek Your gate) a inhalovat levandulovou silici. Více o Migreenu

Aktivní látky:

 

1 tobolka

Denní dávka
2-4 tobolky

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Řimbaba obecná stand.
ext. nať 1 % parthenolidů

100 mg

200-400 mg

Není stanoveno

Aquamin Hořčík
z toho hořčík

100 mg
35 mg

200-400 mg
70-140 mg


19-38 % RHP

Vrba bílá stand. ext. kůra
15 % salicyn

50 mg 100-200 mg

Není stanoveno

Vavřín vznešený stand. ext. list 10:1  40 mg 80-160 mg Není stanoveno
Guarana stand. ext. semeno D 22 % 30 mg 60-120 mg Není stanoveno
Meduňka stand. ext. květ 5:1 30 mg 60-120 mg Není stanoveno
Černý česnek stand. ext. palice 10:1 20 mg 40-80 mg Není stanoveno
Jinan stand. ext. list 20:1 15 mg 30-60 mg Není stanoveno
B-komplex 12 mg 24-48 mg 68-136 % RHP
Zázvor stand. ext. kořen
10 % gingerols
5 mg 10-20 mg Není stanoveno
Verbena stand. ext. list 5:1 5 mg 10-20 mg Není stanoveno

Složení: Kopretina řimbaba (Pyrethrum parthenium) stand. extrakt 1 % parthenolidů nať, Aquamin Mg – hydroxid hořečnatý (magnesium 35 %), Vavřín vznešený (Laurus nobilis) stand. ext. list 10:1, Vrba bílá (Salix alba) stand. ext. kůra 15 % salicyn, Černý česnek fermentovaný (Allium sativum) stand. ext. palice 10:1, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) stand. ext. list 20:1, Zázvor lékařský (Zingiber officinalis) stand. ext. kořen 10 % gingerols, Verbena – Sporýš lékařský (Verbena officinalis) stand. ext. list 5:1, Guarana (Paulinia cupana) stand. ext. semeno D 22 %, Meduňka lékařská (Melissa officinalis) stand. ext. květ 5:1, B-komplex, stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Doporučené dávkování: 2–4 tobolky denně.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Aquamin
Česnek černý
Guarana
Jinan
Meduňka
Řimbaba
Vavřín
Verbena
Vrba
Zázvor

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Migreen - bylinná kompozícia

Třeštění hlavy

Výživový doplnok

100 % vegan

Pokud často trpíte třeštěním hlavy, je pro vás bylinná kompozice Migreen správnou volbou. Při pravidelném používání se snižuje četnost atak třeštění hlavy. Bylinný preparát nezatěžuje trávicí systém a játra jako běžně používané léky. Kopretina řimbaba je rostlina vhodná pro menopauzální komfort a relaxaci. Vrba je vhodná při hormonální nerovnováze a k relaxaci. Jinan zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému. Nedostatek hořčíku způsobuje únavu, křeče a vyčerpání. Zázvor dodá organismu tonus, vitalitu a energii. Zázvor podporuje normální trávení (žaludek na vodě). Verbena je vhodná pro předmenstruační a menopauzální komfort. Vitamíny skupiny B snižují míru únavy a vyčerpání a přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Jako podporu doporučujeme rovněž nápoje nebo doplňky stravy s vysokým obsahem kofeinu (například přípravek Your gate) a inhalovat levandulovou silici. Více o Migreenu

Aktívne látky:

 

1 kapsula

Denná dávka
2-4 kapsuly

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Rimbaba obyčajná štand.
ext. vňať 1 % parthenolidy

100 mg

200-400 mg

Nie je stanovené

Aquamin Horčík
z toho horčík

100 mg
35 mg

200-400 mg
70-140 mg


19-38 % RVH

Vŕba biela štand. ext. kôra 
15 % salicyn

50 mg 100-200 mg

Nie je stanovené

Vavrín pravý štand. ext. list 10:1  40 mg 80-160 mg Nie je stanovené
Guarana štand. ext. semeno D 22 % 30 mg 60-120 mg Nie je stanovené
Medovka štand. ext. kvet 5:1 30 mg 60-120 mg Nie je stanovené
Čierny cesnak štand. ext. šúľky 10:1 20 mg 40-80 mg Nie je stanovené
Ginko štand. ext. list 20:1 15 mg 30-60 mg Nie je stanovené
B-komplex 12 mg 24-48 mg 68-136 % RVH
Zázvor štand. ext. koreň 10 %
gingerols
5 mg 10-20 mg Nie je stanovené
Verbena štand. ext. list 5:1 5 mg 10-20 mg Nie je stanovené

Zloženie: Rimbaba obyčajná (Pyrethrum parthenium) stand. extrakt 1 % parthenolidy vňať, Aquamin Mg – hydroxid horečnatý (magnesium 35 %), Vavrín pravý (Laurus nobilis) stand. ext. list 10:1, Vŕba biela (Salix alba) stand. ext. kôra 15% syliciny, Čierny cesnak fermentovaný (Allium sativum) stand. ext. šúľky 10:1, Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) stand. ext. list 20:1, Zázvor lekársky (Zingiber officinalis) stand. ext. koreň 10 % gingerols, Verbena – Železník lekársky (Verbena officinalis) stand. ext. list 5:1, Guarana (Paulinia cupana) stand. ext. semeno D 22 %, Medovka lekárska (Melissa officinalis) štand. ext. kvet 5:1, B-komplex, stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula

Odporúčané dávkovanie: 2–4 kapsuly denne.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a na mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Migreen - herbal complex

Supports relaxation

Food supplement

100 % vegan

Do you ever feel like your head is going to explode? Migreen Herbal Complex contains herbal ingredients that can provide relief. With regular use, the frequency of such attacks may decrease. The herbal formula does not burden the digestive system and liver like commonly used drugs. Feverfew is a plant suitable for menopausal comfort and relaxation. Willow is suitable for hormonal imbalance and for relaxation. Gingko improves the microcirculation of the blood system. Magnesium deficiency causes fatigue, cramps and exhaustion. Ginger gives the body tone, vitality and energy. Ginger supports normal digestion (nausea). Verbena is suitable for premenstrual and menopausal comfort. B vitamins reduce fatigue and exhaustion and contribute to the normal functioning of the nervous system. As support, we also recommend drinks or supplements with a high caffeine content (e.g. Your gate) and inhalation of lavender essential oil.

Active substances:

 

1 capsule

Daily dose
2-4 capsules

% RDI
Reference Daily Intake

Feverfew stand.
ext. stem 1 % parthenolide

100 mg

200-400 mg

Not determined

Aquamin Magnesium
of that Magnesium

100 mg
35 mg

200-400 mg
70-140 mg


19-38 % RDI

White willow stand. ext. bark
15 % salicyn

50 mg 100-200 mg

Not determined

Laurel stand. ext. leaf 10:1 40 mg 80-160 mg Not determined
Guarana stand. ext. seed D 22 % 30 mg 60-120 mg Not determined
Lemon balm stand. ext. flower 5:1 30 mg 60-120 mg Not determined
Black garlic stand. ext. bulb 10:1 20 mg 40-80 mg Not determined
Ginkgo biloba stand. ext. leaf 20:1 15 mg 30-60 mg Not determined
B-complex 12 mg 24-48 mg 68-136 % RDI
Ginger stand. ext. root 
10 % gingerols
5 mg 10-20 mg Not determined
Verbena stand. ext. leaf 5:1 5 mg 10-20 mg Not determined

Ingredients: Feverfew (Pyrethrum parthenium) stand. extract 1 % of parthenolides, Aquamin Mg – magnesium hydroxide (magnesium 35 %), Bay Laurel (Laurus Nobilis) stand. ext. leaf 10:1, White willow (Salix Alba) stand. ext. bark 15 % salicyn, Fermented black garlic (Allium Sativum) stand. ext. bulb 10:1, Ginkgo Biloba stand. ext. leaf 20:1, Ginger (Zingiber Officinalis) stand. ext. root 10 % gingerols, Verbena (Verbena Officinalis) stand. ext. leaf 5:1, Guarana (Paulinia Cupana) stand. ext. seed D 22 %, Lemon balm (Melissa Officinalis) stand. ext. flower 5:1, B-complex, magnesium stearate (filler), vegetarian capsule

Recommended dose: 2-4 capsules daily.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dose. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Mohlo by se vám také líbit:

Vegan
Červený jetel

Červený jetel

Menopauzální komfort
Balení: 60 ks
Skladem:
278,00 Kč
ks
Výhodná cena
Dárková sada - Pro krásu a pohodu

Dárková sada - Pro krásu a pohodu

Luxusní sada pro krásu, zdraví a pohodu
Balení: 1 ks
Skladem:
898,00 Kč
ks
Vegan
Maca

Maca

Energie z přírody
Balení: 60 ks
Skladem:
228,00 Kč
ks
Vegan
Migreen® - bylinný čaj

Migreen® - bylinný čaj

Bylinný čaj při třeštění hlavy
Balení: 20 sáčků
Skladem:
88,00 Kč
ks
Vegan
Řimbaba obecná

Řimbaba obecná

Třeštění hlavy, premenopauzální komfort
Balení: 50 ml
Skladem:
118,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.