platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Sleepgreen

Sleepgreen

Při problémech se spánkem

Vhodné na příznaky: spánek, relaxace a regenerace, stres
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:90 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60996
EAN:8595643609960
Dostupnost:   skladem

ks
398,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Letní DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Neváhejte, ať vám neuteče jako voda! Akce platí pouze do 23.7. 2024.

hmozdir.png

Originální receptura

u nás vyvinutá a vyrobená
kapsle_leky.png

Rostlinné tobolky

obsah i tobolky 100% rostlinné vhodné pro vegany a vegetariány
postel.png

Podpora správného spánku

pro klidnou noc a kvalitní odpočinek
spanek.png

Pomoc s usínáním

večerní zklidnění a relaxace


Popis

Sleepgreen - bylinná kompozice

Podpora kvalitního spánku

Doplněk stravy

100 % vegan

Kvalitní spánek je jedna ze základních podmínek pro kvalitní a plnohodnotný život. Dnešní doba nás vystavuje zvýšenému účinku stresu. Chronický stres se velmi často podepisuje na schopnosti usnout a na kvalitě spánku. Projevuje se častým buzením nebo úplnou nespavostí. Bylinný přípravek Sleepgreen tlumí projevy stresu, pomáhá plnohodnotné relaxaci, odstraňuje potíže s usínáním, potlačuje poruchy spánku (hypericin). Přípravek při pravidelném užívání podporuje koncentraci, vitalitu a fyzickou výkonnost. Přípravek přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Více o Sleepgreenu

Aktivní látky:

 

1 tobolka

Denní dávka
2-3 tobolky

% RHP
Referenční hodnota příjmu

L-Tryptophan

91 mg

182–273 mg

Není stanoveno

Kozlík kořen stand. extrakt

64 mg

128-192 mg

Není stanoveno

Šišák kořen stand. extrakt

45 mg 90-135 mg

Není stanoveno

Meduňka květ stand. extrakt 32 mg 64-96 mg Není stanoveno
Mučenka květ stand. extrakt 32 mg 64-96 mg Není stanoveno
Chmel šištice stand. extrakt 32 mg 64-96 mg Není stanoveno
Třezalka nať stand. extrakt 32 mg 64-96 mg Není stanoveno

Aquamin Hořčík
z toho hořčík

27 mg
9,5 mg

54-81 mg
19-28,5 mg

5–7,6 % RHP
Heřmánek květ stand. extrakt 18 mg 36-54 mg Není stanoveno
Ashwagandha kořen stand. extrakt 14 mg 28-42 mg Není stanoveno
B-komplex 11 mg 22–33 mg 63-94 % RHP
Ženšen kořen stand. extrakt 5 mg 10-15 mg Není stanoveno
Levandule květ stand. extrakt 5 mg 10-15 mg Není stanoveno

Složení: L-Tryptophan (esenciální aminokyselina), Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (kyselina valerenová 0,8 %), Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), Meduňka lékařská (Melissa officinalis) standardizovaný extrakt z květu (5:1), Mučenka (Passiflora sp.) standardizovaný extrakt z květu (rozmarýnová kyselina 2 %), Chmel otáčivý (Humulus lupulus) standardizovaný extrakt z šištice (Flavony 5 %), Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) standardizovaný extrakt nať (hypericiny 0,3 %), hydroxid hořečnatý (magnesium hydroxide), Heřmánek pravý (Chamomilla recutita) standardizovaný extrakt z květu (10:1), Ashwagandha (Withania somnifera) standardizovaný extrakt z kořene (10:1, withanolidy 5 %), B-komplex, Ženšen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %), Levandule lékařská (Lavandula officinalis) standardizovaný extrakt z květu (10:1), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Doporučené dávkování: 2–3 tobolky 30 minut před očekávaným nástupem účinku. Přípravek Sleepgreen není návykový. Je možné jej užívat pravidelně a dlouhodobě, stejně jako nárazově.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud vám přípravek vyvolal psychický diskomfort. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku přípravku.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Aquamin
Ashwagandha
Heřmánek
Kozlík
Meduňka
Mučenka
Třezalka
Žen-šen

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Sleepgreen - bylinná kompozícia

Podpora kvalitného spánku

Výživový doplnok

100 % vegan

Kvalitní spánek je jedna ze základních podmínek pro kvalitní a plnohodnotný život. Dnešní doba nás vystavuje zvýšenému účinku stresu. Chronický stres se velmi často podepisuje na schopnosti usnout a na kvalitě spánku. Projevuje se častým buzením nebo úplnou nespavostí. Bylinný přípravek Sleepgreen tlumí projevy stresu, pomáhá plnohodnotné relaxaci, odstraňuje potíže s usínáním, potlačuje poruchy spánku (hypericin). Přípravek při pravidelném užívání podporuje koncentraci, vitalitu a fyzickou výkonnost. Přípravek přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Viac o Sleepgreenu

Aktívne látky:

 

1 kapsula

Denná dávka
2-3 kapsuly

% RVH
Referenčná výživová hodnota

L-Tryptophan

91 mg

182–273 mg

Nie je stanovené

Valeriána koreň štand. extrakt

64 mg

128-192 mg

Nie je stanovené

Šišák koreň štand. extrakt

45 mg 90-135 mg

Nie je stanovené

Medovka kvet štand. extrakt 32 mg 64-96 mg Nie je stanovené
Mučenka kvet štand. extrakt 32 mg 64-96 mg Nie je stanovené
Chmeľ šištice štand. extrakt 32 mg 64-96 mg Nie je stanovené
Ĺubovník vnať štand. extrakt 32 mg 64-96 mg Nie je stanovené

Aquamín Horčík
z toho horčík

27 mg
9,5 mg

54-81 mg
19-28,5 mg

5–7,6 % RVH
Rumanček kvet štand. extrakt 18 mg 36-54 mg Nie je stanovené
Ashwagandha koreň štand. extrakt 14 mg 28-42 mg Nie je stanovené
B-komplex 11 mg 22–33 mg 63-94 % RVH
Ženšen koreň štand. extrakt 5 mg 10-15 mg Nie je stanovené
Levanduľa kvet štand. extrakt 5 mg 10-15 mg Nie je stanovené

Zloženie: L-Tryptophan (esenciálna aminokyselina), Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (kyselina valerenová 0,8 %), Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) štandardizovaný extrakt z koreňa (baicalin 95 %), Medovka lekárska (Melissa officinalis) štandardizovaný extrakt z kvetu (5:1), Mučenka (Passiflora sp.) štandardizovaný extrakt z kvetu (rozmarýnová kyselina 2 %), Chmeľ otáčavý (Humulus lupulus) štandardizovaný extrakt zo šištice (Flavony 5 %), Ĺubovník bodkovaný (Hypericum Perforatum) štandardizovaný extrakt vnať (hypericiny 0,3 %), hydroxid horečnatý (magnesium hydroxide), Rumanček pravý (Chamomilla recutita) standardizovaný extrakt z kvetu (10:1), Ashwagandha (Withania somnifera) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1, withanolidy 5 %), B-komplex, Ženšen (Panax ginseng) štandardizovaný extrakt z  koreňa (ginsenosidy 25 %), Levanduľa lekárska (Lavandula officinalis) štandardizovaný extrakt z kvetu (10:1), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula

Odporúčané dávkovanie: 2–3 kapsuly 30 minút před očakávaným nástupom účinku. Prípravok Sleepgreen nie je návykový. Je možné ho užívať pravidelne a dlhodobo, taktiež aj nárazovo.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a na mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nepoužívajte, ak vám prípravok vyvolal psychický diskomfort. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zložku prípravku.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Sleepgreen - herbal complex

Quality sleep support

Food supplement

100 % vegan

Good sleep is one of the basic requirements for a quality and fulfilling life. Today, we are often exposed to increased stress. Chronic stress very often impairs sleep and sleep quality. It is manifested by frequent waking up during the night or complete insomnia. Sleepgreen herbal complex relieves symptoms of stress, helps to reach optimal relaxation, eliminates sleep disorders (hypericin). With regular use, the product increases concentration, vitality and physical performance. The product helps to reduce the rate of fatigue and exhaustion.

Active substances:

 

1 capsule

Daily dose
2-3 capsules

% RDI
Reference Daily Intake
 

 

L-Tryptophan

91 mg

182–273 mg

Not determined

Valerian root stand. extract

64 mg

128-192 mg

Not determined

Baikal skullcap root stand. extract

45 mg 90-135 mg

Not determined

Lemon balm flower stand. extract 32 mg 64-96 mg Not determined
Passion fruit blossom stand. extract 32 mg 64-96 mg Not determined
Hops cones stand. extract 32 mg 64-96 mg Not determined
St. John's wort stem stand. extract 32 mg 64-96 mg Not determined

Aquamin Magnesium
of which Magnesium

27 mg
9,5 mg

54-81 mg
19-28,5 mg

5–7,6 % RDI
Chamomile flower stand. extract 18 mg 36-54 mg Not determined
Ashwagandha root stand. extract 14 mg 28-42 mg Not determined
B-complex 11 mg 22–33 mg 63-94 % RDI
Ginseng root stand. extract 5 mg 10-15 mg Not determined
Lavender flower stand. extract 5 mg 10-15 mg Not determined

Ingredients: L-Tryptophan (essential amino acid), Valerian (Valeriana officinalis) standardized root extract (valerenic acid 0,8 %), Baikal pine cone (Scutellaria baicalensis) standardized root extract (baicalin 95 %), Lemon balm (Melissa officinalis) ) standardized flower extract (5:1), Passion flower (Passiflora sp.) standardized flower extract (rosemary acid 2 %), Hops (Humulus lupulus) standardized cone extract (Flavones 5 %), St. John's wort (Hypericum Perforatum) standardized stem extract (hypericins 0,3 %), magnesium hydroxide, Chamomilla recutita standardized flower extract (10:1), Ashwagandha (Withania somnifera) standardized root extract (10:1, withanolides 5 %), B-complex, Ginseng (Panax ginsend) standardized root extract (Ginsenosides 25 %), Lavender (Lavandula officinalis) standardized flower extract (10:1), magnesium stearate (filler), vegetarian capsule

Recommended dose: 2-3 capsules 30 minutes before the expected onset of action. Sleepgreen is not addictive. It can be used regularly and for a long time, as well as occasionally.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dose. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Do not use if the product has caused you mental discomfort. Do not use if you are allergic to any of the ingredients.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Mohlo by se vám také líbit:

Vegan
Ashwagandha

Ashwagandha

Spánek, relaxace, únava
Balení: 60 ks
Skladem:
328,00 Kč
ks
Výhodná cena
Dárková sada - Pro lepší spánek

Dárková sada - Pro lepší spánek

Luxusní sada pro lepší a kvalitnější spánek
Balení: 1 ks
Skladem:
828,00 Kč
ks
Vegan
Sleepgreen - bylinný čaj

Sleepgreen - bylinný čaj

Bylinný čaj pro dobrý spánek a relaxaci
Balení: 20 sáčků
Skladem:
88,00 Kč
ks
Spánek - aroma therapy

Spánek - aroma therapy

Sprej na polštář SLEEPGREEN
Balení: 50 ml
Skladem:
148,00 Kč
ks
Vegan
Spánek - bezlihová tinktura

Spánek - bezlihová tinktura

Pro navození klidného a plnohodnotného spánku
Balení: 100 ml
Skladem:
198,00 Kč
ks
Vegan
Spánek premium

Spánek premium

Bylinný sirup pro kvalitní spánek
Balení: 500 ml
Skladem:
348,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.