platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Imunita premium

Imunita premium

Bylinný sirup na imunitu

Vhodné na příznaky: imunita
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:500 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:2 roky
Kód:60379
EAN:8595643603791
Dostupnost:   skladem

ks
348,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Letní DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Neváhejte, ať vám neuteče jako voda! Akce platí pouze do 23.7. 2024.

hmozdir.png

Originální receptura

u nás vyvinutá a vyrobená
sazenice.png

Produkt z bylin

obsahuje vysoký podíl extraktů a přírodních aktivních látek


Popis

IMUNITA PREMIUM

Doplněk stravy

100 % vegan

Originální receptura IMUNITA PREMIUM spojuje výtažky z bylin, beta glukan, stopové prvky a vitamíny, které slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení plnohodnotné kvality života.

Echinacea je antioxidant, který přispívá k normální funkci imunitního a dýchacího systému a k normální funkci močových cest.
Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost, přispívá k normálnímu trávení a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. Tlumí únavu, zvyšuje energii a tonus.
Granátové jablko přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Černý bez se užívá jako podpora imunitního systému, přispívá k normální funkci dýchacího systému a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. Podporuje čistění a vylučování vody z organizmu.
Lípa podporuje vykašlávání, normální funkci dýchacího systému a normální trávení.
Šípek je vhodný doplněk pro normální funkce dýchacího systému, normální trávení a normální činnost močového měchýře a ledvin.
Beta glukan (Extrakt z hlívy ústřičné) přispívá k normální funkci imunitního systému. Užívá se ke snížení míry únavy a vyčerpání. Beta-glukany přispívají i k udržení normální činnosti horních cest dýchacích.
Vitamíny skupiny B přispívají k normální funkci imunitního systému. Pomáhají také k normální činnosti nervového systému, psychické činnosti a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Užívají se k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.
Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému.
Železo přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.

Aktivní látky:

 

Jedna dávka
5 ml

Denní dávka
3 x 5 ml

% RHP Referenční 
hodnota přijmu

Echinacea stand. extrakt 35 mg 105 mg Není stanoveno
Rakytník stand. extrakt 15 mg 45 mg Není stanoveno
Bez černý stand. extrakt 10 mg 30 mg Není stanoveno
Granátové jablko stand. extrakt 5 mg 15 mg Není stanoveno
Lípa stand. extrakt 5 mg 15 mg Není stanoveno
Šípek stand. extrakt 5 mg 15 mg Není stanoveno
Beta 1,3/1,6-D-glukan 5 mg 15 mg Není stanoveno
Thiamin 0,27 mg 0,8 mg 73 % RHP
Riboflavin 0,34 mg 1,02 mg 73 % RHP
Niacin 3,79 mg 11,36 mg 71 % RHP
Kyselina pantotenová 1,6 mg 4,8 mg 80 % RHP
Vitamín B6 0,34 mg 1,01 mg 72 % RHP
Kyselina listová 54,3 µg 162,9 µg 82 % RHP
Vitamín B12 0,61 µg 1,82 µg 73 % RHP
Biotin 11,79 µg 35,36 µg 71 % RHP
Zinc citrate 1 mg 3 mg 20 % RHP
Vitamín E 0,43 mg 1,29 mg 11 % RHP
Vitamín C  5,36 mg 16 mg 20 % RHP
Železo 1,12 mg 3,36 mg 24 % RHP

Složení: Glukózo-fruktózový sirup, Glycerol, Třapatka nachová (Echinacea purpurea) standardizovaný extrakt z celé rostliny (polyfenoly 4 %), Rakytník řešetlákový (Hippophae Rhamnoides) standardizovaný extrakt z plodu (flavonoidy 10 %), Bez černý (Sambucus nigra) standardizovaný extrakt z plodu (10:1), Granátové jablko (Punica granatum) standardizovaný extrakt ze slupky (10:1), Lípa srdčitá (Tilia Cordata) standardizovaný extrakt z květu (10:1), Růže šípková (Rosa canina) standardizovaný extrakt z plodu (Kyselina gymnamová 10 %), betaglukan, Vitamin B1 – Thiamin, Vitamin B2 – Riboflavin, Vitamin B3 – Kyselina Nikotinová, Vitamin B5 – Kyselina Pantotenová, Vitamin B6 – Pyridoxin, Vitamin B9 – Kyselina Listová, Vitamin B12 – Kyanokobalamin, Vitamin H – D-Biotin, Zinek – citrát zinečnatý, Vitamin E - tokoferol, Vitamin C - kyselina askorbová, Fumarát železnatý, Sorban draselný.

Doporučené dávkování: 3 x denně 5 ml pro osoby o hmotnosti 75 kg. Pro dosažení maximálního účinku podávejte v jedné kúře 3 týdny a následně 1 týden vysaďte. Kúru je možné zopakovat dle potřeby vícekrát ročně. Před použitím protřepte.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a v mrazu. 

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Zvýšení denní dávky není zdravotním rizikem. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Betaglucan
Černý bez
Echinacea
Granátové jablko
Lípa
Rakytník
Šípková růže

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

IMUNITA PREMIUM

Výživový doplnok

100 % vegan

Originálna receptúra ​​IMUNITA PREMIUM spája výťažky z bylín, beta glukán, stopové prvky a vitamíny, ktoré slúžia na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je potrebný na zabezpečenie plnohodnotnej kvality života.

Echinacea je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného a dýchacieho systému a k normálnej funkcii močových ciest.
Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, prispieva k normálnemu tráveniu a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Tlmí únavu, zvyšuje energiu a tonus.
Granátové jablko prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Baza čierna sa užíva na podporu imunitného systému, prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Podporuje čistenie a vylučovanie vody z organizmu.
Lipa podporuje vykašliavanie, normálnu funkciu dýchacieho systému a normálne trávenie.
Šípka je doplnok vhodný pre normálnu funkciu dýchacieho systému, normálne trávenie a normálnu činnosť močového mechúra a obličiek.
Beta glukán (Extrakt z hlivy ustricovej) prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Užíva sa k zníženiu vyčerpania a únavy. Beta-glukány prispievajú aj k udržaniu normálnej činnosti horných ciest dýchacích.
Vitamíny skupiny B prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Pomáhajú tiež k normálnej činnosti nervového systému, psychickej činnosti a prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Užívajú sa k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.
Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Železo prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu.

Aktívne látky:

 

Jedna dávka
5 ml

Denná dávka
3 x 5 ml

% RVH Referenčná
výživová hodnota

Echinacea štand. extrakt 35 mg 105 mg Nie je stanovené
Rakytník štand. extrakt 15 mg 45 mg Nie je stanovené
Baza čierna  štand. extrakt 10 mg 30 mg Nie je stanovené
Granátové jablko štand. extrakt 5 mg 15 mg Nie je stanovené
Lipa štand. extrakt 5 mg 15 mg Nie je stanovené
Šípka štand. extrakt 5 mg 15 mg Nie je stanovené
Beta 1,3/1,6-D-glukan 5 mg 15 mg Nie je stanovené
Thiamín 0,27 mg 0,8 mg 73 % RVH
Riboflavín 0,34 mg 1,02 mg 73 % RVH
Niacín 3,79 mg 11,36 mg 71 % RVH
Kyselina pantoténová 1,6 mg 4,8 mg 80 % RVH
Vitamín B6 0,34 mg 1,01 mg 72 % RVH
Kyselina listová 54,3 µg 162,9 µg 82 % RVH
Vitamín B12 0,61 µg 1,82 µg 73 % RVH
Biotín 11,79 µg 35,36 µg 71 % RVH
Zinc citrate 1 mg 3 mg 20 % RVH
Vitamín E 0,43 mg 1,29 mg 11 % RVH
Vitamín C  5,36 mg 16 mg 20 % RVH
Železo 1,12 mg 3,36 mg 24 % RVH

Zloženie: Glukózovo-fruktózový sirup, Glycerol, Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (polyfenoly 4 %), Rakytník rešetliakový (Hippophae Rhamnoides) štandardizovaný extrakt z plodu (flavonoidy 10 %), Baza čierna (Sambucus nigra) štandardizovaný extrakt z plodu (10:1), Granátové jablko (Punica granatum) štandardizovaný extrakt zo šupiek (10:1), Lipa srdcovitá (Tilia cordata) štandardizovaný extrakt z kvetu (10:1), Ruža šípová (Rosa canina) štandardizovaný extrakt z plodu (Kyselina gymnamová 10 %), betaglukan, Vitamín B1 - Tiamín, Vitamín B2 - Riboflavín, Vitamín B3 - kyselina nikotínová, Vitamín B5 - kyselina pantoténová, Vitamín B6 - Pyridoxín, Vitamín B9 - kyselina listová, Vitamín B12 - Kyanokobalamín, Vitamín H - D-Biotín, Zinok - citrát zinočnatý, Vitamín E - tokoferol, Vitamín C - kyselina askorbová, Fumarát železnatý, Sorban draselný.

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 5 ml pre osoby s hmotnosťou 75 kg. Pre dosiahnutie maximálneho účinku podávajte v jednej kúre 3 týždne a následne 1 týždeň vysaďte. Kúru je možné zopakovať podľa potreby viackrát ročne. Pred použitím pretrepať.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.

Kajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

IMMUNITY PREMIUM

Food supplement

100 % vegan

Original formula IMMUNITY PREMIUM combines herbal extracts, beta glucan, trace elements and vitamins that serve to support the immune system. A functioning immune system is necessary to ensure a full quality of life.

Echinacea is an antioxidant, which contributes to the normal function of the immune and respiratory system and to the normal function of the urinary tract.
Sea buckthorn supports the natural immunity, contributes to normal digestion and the normal functioning of the cardiovascular system. It reduces fatigue, increases energy and tone.
Pomegranate contributes to the normal function of the immune system and to the protection of cells from oxidative stress.
Elderberry is used as a support of the immune system, contributes to the normal function of the respiratory system and to the normal functioning of the cardiovascular system. It supports cleansing and excretion of water from the body.
Linden is a natural expectorant, supports the normal function of the respiratory system and normal digestion.
Rosehip is a suitable supplement for the normal function of the respiratory system, normal digestion and normal bladder and kidney function.
Beta glucan (Extract from oyster cap mushroom) contributes to the normal function of the immune system. It is used to reduce fatigue and exhaustion. Beta-glucans also help maintain normal upper respiratory tract function.
B vitamins contribute to the normal function of the immune system. They also help the normal functioning of the nervous system, mental activity and contribute to reduce fatigue and exhaustion. They are used to maintain the normal condition of the skin and mucous membranes.
Zinc contributes to the normal function of the immune system.
Iron contributes to the normal function of the immune system. It contributes to the reduction of fatigue and exhaustion, to the normal production of red blood cells and hemoglobin.

Active substances:

 

1 dose
5 ml

Daily dose
3 x 5 ml

% RDI 
Reference Daily Intake

Echinacea standardized extract 35 mg 105 mg Not determined
Sea buckthorn​ standardized extract 15 mg 45 mg Not determined
Elderberry standardized extract 10 mg 30 mg Not determined
Pomegranate standardized extract  5 mg 15 mg Not determined
Linden standardized extract 5 mg 15 mg Not determined
Rosehip standardized extract 5 mg 15 mg Not determined
Beta 1,3/1,6-D-glucan 5 mg 15 mg Not determined
Thiamine 0,27 mg 0,8 mg 73 % RDI
Riboflavin 0,34 mg 1,02 mg 73 % RDI
Niacin 3,79 mg 11,36 mg 71 % RDI
Pantothenic Acid 1,6 mg 4,8 mg 80 % RDI
Vitamin B6 0,34 mg 1,01 mg 72 % RDI
Folic acid 54,3 µg 162,9 µg 82 % RDI
Vitamin B12 0,61 µg 1,82 µg 73 % RDI
Biotin 11,79 µg 35,36 µg 71 % RDI
Zinc citrate 1 mg 3 mg 20 % RDI
Vitamin E 0,43 mg 1,29 mg 11 % RDI
Vitamin C  5,36 mg 16 mg 20 % RDI
Iron 1,12 mg 3,36 mg 24 % RDI

Ingredients: Glucose-fructose syrup, Glycerol, Purple Coneflower (Echinacea purpurea) stand. whole plant extract (polyphenols 4 %), Sea buckthorn (Hippophae Rhamnoides) stand. fruit extract (flavonoids 10 %), Elderberry (Sambucus nigra) stand. fruit extract (10:1), Pomegranate (Punica granatum) stand. peel extract (10:1), Linden (Tilia Cordata) stand. flower extract (10:1), Rose hip (Rosa canina) stand. fruit extract (Gymnamic acid 10 %), Betaglucan, Vitamin B1 - Thiamine, Vitamin B2 - Riboflavin, Vitamin B3 - Niacin, Vitamin B5 - Pantothenic acid, Vitamin B6 - Pyridoxine, Vitamin B9 - Folic acid, Vitamin B12 - Cyanocobalamin, Vitamin H - D-Biotin, Zinc - zinc citrate, Vitamin E - tocopherol, Vitamin C - ascorbic acid, Iron fumarate, Potassium sorbate.

Recommended dose: 5 ml 3 times a day for persons weighing 75 kg. For maximum effect, administer for 3 weeks and then stop for 1 week. The treatment can be repeated several times a year as needed. Shake before use.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight and or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended dose. Increasing the daily dose is not a health risk. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Cloudiness is not a defect.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Mohlo by se vám také líbit:

Vegan
Echinacea sirup - třtinový

Echinacea sirup - třtinový

Podpora imunity
Balení: 250 ml
Skladem:
128,00 Kč
ks
Vegan
Přírodní vitamín C

Přírodní vitamín C

Imunitní systém
Balení: 60 ks
Skladem:
268,00 Kč
ks
Vegan
Průduškový bylinný čaj

Průduškový bylinný čaj

Bylinný čaj pro podporu dýchacího systému
Balení: 20 sáčků
Skladem:
88,00 Kč
ks
Vegan
Rakytníkový sirup - třtinový

Rakytníkový sirup - třtinový

Na podporu imunity
Balení: 250 ml
Skladem:
128,00 Kč
ks
VITAMÍNY D3 a K2

VITAMÍNY D3 a K2

Imunita, kosti
Balení: 60 ks
Skladem:
428,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.