platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Artroregen premium kloubní výživa

Artroregen premium kloubní výživa

Spojuje glukosamin a chondroitin sulfát, kys. hyaluronovou, MSM, bylinný komplex

Vhodné na příznaky: klouby, omezení pohyblivosti, nemoc králů
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:500 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:2 roky
Kód:60380
EAN:8595643603807
Dostupnost:   skladem

ks
498,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Letní DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Neváhejte, ať vám neuteče jako voda! Akce platí pouze do 23.7. 2024.

chodit.png

Pro aktivní pohyb

obsažené byliny podporují normální stav pohybového aparátu
sazenice.png

Produkt z bylin

obsahuje vysoký podíl extraktů a přírodních aktivních látek


Popis

ARTROREGEN PREMIUM

Kloubní výživa

Doplněk stravy

Originální receptura ARTROREGEN PREMIUM spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát), kyselinu hyaluronovou, MSM a unikátní bylinný komplex. Přípravek je vhodný při kloubních obtížích. Bylinný komplex dává přípravku unikátní účinnost.

Charakteristika účinných látek:

Glukosamin a chondroitin: jsou přirozené strukturální složky kloubní chrupavky, vazů, šlach a synoviální tekutiny.
MSM se používá zejména jako výživa kloubních chrupavek a pojivových tkání. Přináší rychlou a efektivní úlevu.
Kyselina hyaluronová zlepšuje metabolismus chondrocytů a inhibuje degradaci kloubní chrupavky.
Bylinná směs: účinky veškerých použitých bylin a výtažků jsou prověřeny staletími. Šišák napomáhá při chronických zánětlivých onemocněních, jako je revmatická artritida. Bršlice kozí noha má tradici v použití při dně, rdesno při revmatitidě. Přeslička rolní podporuje správnou funkci a stav kostí. Kaštan (aescin) je s úspěchem používán na těžké a otékající nohy. Kurkumin napomáhá v boji proti zánětům, velice dobrý je účinek na pohybový aparát. Pro vyšší biologickou účinnost je směs potencována piperinem. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Aktivní látky:

 

Jedna dávka
5 ml

Denní dávka
3 x 5 ml

% RHP Referenční 
hodnota přijmu

Glukosamin sulfát 400 mg 1200 mg Není stanoveno
MSM 25 mg 75 mg Není stanoveno
Chondroitin sulfát 15 mg 45 mg Není stanoveno
Šišák bajkalský stand. extrakt 14,22 mg 42,66 mg Není stanoveno
Jírovec maďal stand. extrakt z kaštanu 10,6 mg 31,8 mg Není stanoveno
Vitamín C 10,6 mg 31,8 mg 40 % RHP
Kurkuma longa stand. extrakt 10,6 mg 31,8 mg Není stanoveno
Piperin 5,3 mg 15,9 mg Není stanoveno
Kyselina hyaluronová 0,05 – 0,1 4 mg 12 mg Není stanoveno
Bršlice kozí noha stand. extrakt 2,82 mg 8,46 mg Není stanoveno
Přeslička rolní stand. extrakt 1,11 mg 3,33 mg Není stanoveno
Rdesno ptačí stand. extrakt 0,21 mg 0,63 mg Není stanoveno

Složení: Glukózo-fruktózový sirup, Glukosamin sulfát, Glycerol, Voda, MSM, Chondroitin sulfát, Šišák bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), Jírovec maďal (Aesculus hippocastanum) standardizovaný extrakt z plodu (aescin 20 %), Kyselina askorbová, Kurkuma (Curcuma longa) standardizovaný extrakt z kořene (curcuminoidy 95 %), Pepřovník černý (Piper nigrum) standardizovaný extrakt z nezralých plodů (25:1), Kyselina hyaluronová, Bršlice kozí noha (Aegopodium podagraria) standardizovaný extrakt z listu (10:1), Přeslička rolní (Equisetum arvense) standardizovaný extrakt z celé rostliny (křemík 7 %), Rdesno ptačí (Polygoniavicularis herba) standardizovaný extrakt nať (10:1), Sorban draselný

Doporučené dávkování:  3 x denně 5 ml pro osoby o hmotnosti 75 kg. Pro dosažení maximálního účinku podávejte v jedné kúře 3 měsíce. Kúru je možné zopakovat 2 x ročně. Před použitím protřepte.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Bršlice
Jírovec
Kurkumin
Přeslička
Rdesno

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

ARTROREGEN PREMIUM

Kĺbová výživa

Výživový doplnok

Originálna receptúra ​​Artroregen PREMIUM spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát), kyselinu hyalurónovú, MSM a unikátny bylinný komplex. Prípravok je vhodný pri kĺbových problémoch. Bylinný komplex dáva prípravku unikátnu účinnosť.

Charakteristika účinných látok:

Glukosamín a chondroitín: sú prirodzené štrukturálne zložky kĺbovej chrupavky, väzov, šliach a synoviálnej tekutiny.
MSM sa používa najmä ako výživa kĺbových chrupaviek a spojivových tkanív. Prináša rýchlu a efektívnu úľavu.
Kyselina hyalurónová zlepšuje metabolizmus chondrocytov a inhibuje degradáciu kĺbovej chrupavky.
Bylinná zmes: účinky všetkých použitých bylín a výťažkov sú preverené stáročiami. Šišák napomáha pri chronických zápalových ochoreniach, ako je reumatická artritída. Kozonoha hostcová má tradíciu v použití pri dne, stavikrv pri reumatitíde. Praslička roľná podporuje správnu funkciu a stav kostí. Pagaštan (aescín) je s úspechom používaný na ťažké a opúchajúce nohy. Kurkumín napomáha v boji proti zápalom, veľmi dobrý je účinok na pohybový aparát. Pre vyššiu biologickú účinnosť je zmes potencovaná piperínom. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.

Aktívne látky:

 

Jedna dávka
5 ml

Denná dávka
3 x 5 ml

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Glukosamín sulfát 400 mg 1200 mg Nie je stanovené
MSM 25 mg 75 mg Nie je stanovené
Chondroitín sulfát 15 mg 45 mg Nie je stanovené
Šišák bajkalský štand. extrakt 14,22 mg 42,66 mg Nie je stanovené
Jírovec maďal štand. extrakt z gaštanu 10,6 mg 31,8 mg Nie je stanovené
Vitamín C 10,6 mg 31,8 mg 40 % RVH
Kurkuma longa štand. extrakt 10,6 mg 31,8 mg Nie je stanovené
Piperín 5,3 mg 15,9 mg Nie je stanovené
Kyselina hyalurónová 0,05 – 0,1 4 mg 12 mg Nie je stanovené
Kozonoha hostcová štand. extrakt 2,82 mg 8,46 mg Nie je stanovené
Praslička roľná štand. extrakt 1,11 mg 3,33 mg Nie je stanovené
Stavikrv vtáčí štand. extrakt 0,21 mg 0,63 mg

Nie je stanovené

Zloženie: Glukózovo-fruktózový sirup, Glukosamín sulfát, Glycerol, Voda, MSM, Chondroitín sulfát, Šišak bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.) štandardizovaný extrakt z koreňa (baicalin 95 %), Pagaštan konský (Aesculus hippocastanum) štandardizovaný extrakt z plodu (aescín 20 %), Kyselina askorbová, Kurkuma (Curcuma longa) štandardizovaný extrakt z koreňa (curcuminoidy 95 %), Piepor čierny (Piper nigrum) štandardizovaný extrakt z nezrelých plodov (25:1), Kyselina hyalurónová, Kozonoha hostcová (Aegopodium podagraria) štandardizovaný extrakt z listu (10:1), Praslička roľná (Equisetum arvense) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (kremík 7 %), Stavikrv vtáčie (Polygoniavicularis herba) štandardizovaný extrakt  vňať (10:1), Sorban draselný

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 5 ml pre osoby s hmotnosťou 75 kg. Pre dosiahnutie maximálneho účinku podávajte v jednej kúre 3 mesiace. Kúru je možné zopakovať 2 x ročne. Pred použitím pretrepať.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a na mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.

Kajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

ARTROREGEN PREMIUM

Joint nutrition

Food supplement

The original ARTROREGEN PREMIUM formula combines chondroprotective building materials (glucosamine sulphate, chondroitin sulphate), hyaluronic acid, MSM and a unique herbal complex. The product is suitable for joint problems. The herbal complex gives the product its unique effectiveness.

Characteristics of active substances:

Glucosamine and chondroitin: are the natural structural components of articular cartilage, ligaments, tendons and synovial fluid.
MSM is mainly used as nutrition for articular cartilage and connective tissues. It brings quick and effective relief.
Hyaluronic acid improves chondrocyte metabolism and inhibits articular cartilage degradation.
The herbal complex: the effects of all the herbs and extracts have been tested for centuries. The baikal scullcap helps with chronic inflammatory diseases such as rheumatoid arthritis. Goutweed is traditionally used for gout, knotgrass for rheumatitis. Horsetail supports proper bone function and condition. Chestnut (aescin) is successfully used on heavy and swollen legs. Curcumin helps to fight inflammation and the effect on the musculoskeletal system is very good. The mixture is potentiated with piperine for higher biological activity. Vitamin C contributes to normal collagen production for normal cartilage and bone function.

Active substances:

 

One dose
5 ml

Daily dose
3 x 5 ml

% RDI
Reference daily Intake

Glucosamine Sulphate 400 mg 1200 mg Not determined
MSM 25 mg 75 mg Not determined
Chondroitin Sulphate 15 mg 45 mg Not determined
Baikal Skullcap stand. extract 14,22 mg 42,66 mg Not determined
Horse Chestnut stand. extract 10,6 mg 31,8 mg Not determined
Vitamin C 10,6 mg 31,8 mg 40 % RDI
Curcuma Longa stand. extract 10,6 mg 31,8 mg Not determined
Piperine 5,3 mg 15,9 mg Not determined
Hyaluronic Acid 0,05 – 0,1 4 mg 12 mg Not determined
Goutweed stand. extract 2,82 mg 8,46 mg Not determined
Horsetail stand. extract 1,11 mg 3,33 mg Not determined
Knotgrass stand. extract 0,21 mg 0,63 mg Not determined

Ingredients: Glucose-fructose syrup, Glucosamine Sulphate, Glycerol, Water, MSM, Chondroitin Sulphate, Baikal skullcap (Scutellaria Baicalensis L.) Standardized Root Extract (Baicalin 95 %), Horse chestnut (Aesculus Hippocastanum) Stand. Fruit Extract (Aescin 20 %), Ascorbic acid, Turmeric (Curcuma Longa) Stand. Root Extract (Curcuminoids 95 %), Black Pepper (Piper Nigrum) Stand. Extract of unripe fruits (25:1), Hyaluronic acid, Goutweed (Aegopodium Podagraria) Stand. Leaf Extract (10:1), Horsetail (Equisetum Arvense) Stand. Whole Plant Extract (Silicon 7 %), Knotgrass (Polygonum Aviculare Herba) Stand. Stem Extract (10:1), Potassium sorbate

Recommended dose: 5 ml 3 times a day for people weighing 75 kg. For maximum effect, administer in one course for 3 months. The treatment can be repeated twice a year. Shake before use.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended dose. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Cloudiness is not a defect.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Mohlo by se vám také líbit:

Artroregen masážní gel

Artroregen masážní gel

Urychluje regeneraci po námaze
Balení: 250 ml
Skladem:
168,00 Kč
ks
Vegan
MSM - Methylsulfonylmethan

MSM - Methylsulfonylmethan

Kloubní výživa, podpora pro růst vlasů a nehtů
Balení: 180 g
Skladem:
148,00 Kč
ks
Vegan
TOP
Vápník - Aquamin

Vápník - Aquamin

Vhodný při osteoporóze, k udržení normální kvality kostí
Balení: 60 ks
Skladem:
198,00 Kč
ks
VITAMÍNY D3 a K2

VITAMÍNY D3 a K2

Imunita, kosti
Balení: 60 ks
Skladem:
428,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.