platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Výhodná cena
Hot grill 3+1 zdarma

Hot grill 3+1 zdarma

Sada 100% rostlinných olejů na grilování

Výrobce:GREEN IDEA
Balení:1 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60956
EAN:8595643609564
Dostupnost:   skladem

ks
932,00 Kč
sleva 36 %
598,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Letní DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Neváhejte, ať vám neuteče jako voda! Akce platí pouze do 23.7. 2024.


Popis

HOT GRILL
Tasty and healthy
100 % vegan

Arašídový olej
Rýžový olej
Sezamový olej
+
Olivový olej chilli zdarma

Doplňky stravy

Hot grill box obsahuje tři luxusní 100% rostlinné oleje, které jsou vhodné na grilování. Jako bonus jsme do boxu přidali olivový extra panenský olej s chilli extraktem. Přidáním těchto olejů pozvednete připravovaný pokrm na profesionální gastronomickou úroveň. Oleje je možné použít nejen ke grilování, ale také do salátů, omáček, polévek, pomazánek nebo na těstoviny.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Případný zákal není závadou přípravku. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 

Arašídový olej

Jednodruhový, 100% rostlinný za studena lisovaný olej. Arašídový olej je lahodný a příjemně aromatický. Je vhodný na grilování, ale i do studené kuchyně, k pečení i smažení. Olej je bohatý na kvalitní tuky (omega nenasycené kyseliny), minerály a vitamíny. Patří mezi oleje, které prospívají našemu zdraví. Tento olej snese teplotu 232°C.
Složení: Arašídový olej (za studena lisovaný) 100 %
Nutriční hodnoty ve 100 g: Energetická hodnota 3700 Kj (900 Kcal), Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 0 g, Tuky 100 g, z toho: nasycené mastné kyseliny 19 g, mononenasycené mastné kyseliny 61 g, polynenasycené mastné kyseliny 20 g, Cholesterol: 0 mg, Sůl: 0 g
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí!
Obsah: 250 ml
Země původu: Francie

Rýžový olej

Jednodruhový, 100% rostlinný za studena lisovaný olej. Rýžový olej se získává z rýžových otrub. Jedná se o lehce stravitelný olej jemné vůně. Vhodný do studené kuchyně, k pečení i smažení, snese teplotu 254°C. Má unikátní složení bohaté na vitamíny, minerály a mastné kyseliny. Díky vysokému podílu vitamínu E a oryzanolů se vyznačuje vysokou antioxidační aktivitou. V Asii je populární na úpravu hladiny cholesterolu.
Složení: rýžový olej, vitamín E (tocopheryl acetate)
Nutriční hodnoty ve 100 g: Energetická hodnota 3404 Kj (828 Kcal), Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 0 g, Tuky 93 g, z toho: nasycené mastné kyseliny 15 g, mononenasycené mastné kyseliny 38 g, polynenasycené mastné kyseliny 39 g, Omega 3: 900 mg, Cholesterol: 0 mg, Sůl: 0 g
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí!
Obsah: 250 ml
Země původu: Mexiko

Sezamový olej

Jednodruhový, 100% rostlinný za studena lisovaný olej. Sezamový olej je zdrojem obrovského množství antioxidantů (sezamol), vitamínů, minerálů a nenasycených mastných kyselin. Doporučuje se při únavě a vyčerpanosti. Obsahuje vysoký podíl lecitinu. Je velice snadno stravitelný, proto se doporučuje i dětem a seniorům. Olej má lahodnou, nasládlou chuť i vůni.

Aktivní látky:

 

1 dávka
(3 – 5 ml)

Denní dávka
2 - 3 x denně

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Sezamový olej

2,73 – 4,55 g

5,46 – 13,65 g

Není stanoveno

Složení: sezamový olej za studena lisovaný 99,8 %, vitamín E (tocopheryl acetate), rozmarýnový extrakt (antioxidant)
Doporučené dávkování: 2–3 x denně 3–5 ml (1 kávovou lžičku).
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Obsah: 250 ml
Země původu: Německo

Olivový olej chilli – extra silný

100% rostlinný za studena lisovaný extra panenský olej, do kterého přidáváme extrakt chilli. Olej dodá jídlu charakteristickou chuť a příjemnou pálivost.

Aktivní látky:

 

1 dávka
(5 ml)

Denní dávka
2 - 3 x denně

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Olivový olej

4,975 ml

9,95 – 14,925 ml

Není stanoveno

Chilli olej extrakt 0,01 ml 0,02 – 0,03 ml Není stanoveno

Složení: olivový olej (za studena lisovaný extra panenský), chilli olej extrakt, vitamín E (antioxidant), rozmarýnový extrakt (antioxidant)
Doporučené dávkování: 5 ml 2–3 x denně (1 kávová lžíce)
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Obsah: 100 ml
Země původu: Španělsko

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Description

HOT GRILL
Tasty and healthy
100 % vegan

Peanut oil
Rice oil
Sesame oil
+
Chili olive oil FREE

Food supplements

Hot grill box contains three luxurious 100% vegetable oils that are suitable for grilling. As a bonus, we added extra virgin olive oil with chili extract to the box. By adding these oils, you will raise the prepared dish to a professional gastronomic level. Oils can be used not only for grilling, but also in salads, sauces, soups, spreads or pasta.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost. Any turbidity is not a defect of the product. After opening, use within 6 months.

 

Peanut oil

Single species, 100% vegetable cold pressed oil. Peanut oil is delicious and pleasantly aromatic. It is suitable for grilling, but also for cold cooking, baking and frying. The oil is rich in quality fats (omega unsaturated acids), minerals and vitamins. It is among the oils that benefit our health. This oil can withstand a temperature of 232°C.
Ingredients: Peanut oil (cold pressed) 100 %
Nutritional values in 100 g: Energy value 3700 Kj (900 Kcal), Proteins: 0 g, Carbohydrates: 0 g, Fats 100 g, of which: saturated fatty acids 19 g, monounsaturated fatty acids 61 g, polyunsaturated fatty acids 20 g, Cholesterol: 0 mg, Salt: 0 g
Warning: Keep out of reach of children!
Content: 250 ml
Country of origin: France

Rice oil

Single species, 100% vegetable cold pressed oil. Rice oil is obtained from rice bran. It is an easily digestible oil with a delicate aroma. Suitable for cold cooking, for baking and frying, it can withstand a temperature of 254°C. It has a unique composition rich in vitamins, minerals and fatty acids. Due to the high proportion of vitamin E and oryzanols, it is characterized by high antioxidant activity. It is popular in Asia for adjusting cholesterol levels.
Ingredients: rice oil, vitamin E (tocopheryl acetate)
Nutritional values in 100 g: Energy value 3404 Kj (828 Kcal), Proteins: 0 g, Carbohydrates: 0 g, Fats 93 g, of which: saturated fatty acids 15 g, monounsaturated fatty acids 38 g, polyunsaturated fatty acids 39 g, Omega 3: 900 mg, Cholesterol: 0 mg, Salt: 0 g
Warning: Keep out of reach of children!
Content: 250 ml
Country of origin: Mexico

Sesame oil

Single species, 100% vegetable cold pressed oil. Sesame oil is a source of a huge amount of antioxidants (sesamol), vitamins, minerals and unsaturated fatty acids. It is recommended for fatigue and exhaustion. Contains a high proportion of lecithin. It is very easily digestible, so it is also recommended for children and the elderly. The oil has a delicious, sweet taste and aroma.

Active substances:

 

1 dose
(3 – 5 ml)

Daily dose
2 - 3 x daily

% RDI​
Reference Daily Intake

Sesame oil

2,73 – 4,55 g

5,46 – 13,65 g

Not determined

Ingredients: cold-pressed sesame oil 99,8 %, vitamin E (tocopheryl acetate), rosemary extract (antioxidant)
Recommended dosage: 3-5 ml (1 teaspoon) 2-3 times a day.
Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dosage. Not suitable for children under three years of age, pregnant and breastfeeding women. Store out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet.
Content: 250 ml
Country of origin: Germany

Olive oil chili – extra strong

100% vegetable cold-pressed extra virgin oil to which we add chili extract. The oil gives the food a characteristic and pleasant hot taste.

Active substances:

 

1 dose
(5 ml)

Daily dose
2 - 3 x daily

% RDI​
Reference Daily Intake

Olive oil

4,975 ml

9,95 – 14,925 ml

Not determined

Chilli oil extract 0,01 ml 0,02 – 0,03 ml Not determined

Ingredients: olive oil (cold-pressed extra virgin), chili oil extract, vitamin E (antioxidant), rosemary extract (antioxidant)
Recommended dosage: 5 ml 2-3 times a day (1 teaspoon)
Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dosage. Not suitable for children under three years of age, pregnant and breastfeeding women. Store out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet.
Contents: 100 ml
Country of origin: Spain

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Mohlo by se vám také líbit:

Vegan
Výhodná cena
Fresh salat 3+1 zdarma

Fresh salat 3+1 zdarma

Sada 100% rostlinných olejů na salát a do studené kuchyně
Balení: 1 ks
Skladem:
992,00 Kč
598,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.