platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Spánek premium

Spánek premium

Bylinný sirup pro kvalitní spánek

Vhodné na příznaky: spánek, relaxace a regenerace
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:500 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:2 roky
Kód:60378
EAN:8595643603784
Dostupnost:   skladem

ks
348,00 Kč
cena je s 12% DPH

Právě teď: Letní DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Neváhejte, ať vám neuteče jako voda! Akce platí pouze do 23.7. 2024.

hmozdir.png

Originální receptura

u nás vyvinutá a vyrobená
postel.png

Podpora správného spánku

pro klidnou noc a kvalitní odpočinek
sazenice.png

Produkt z bylin

obsahuje vysoký podíl extraktů a přírodních aktivních látek
spanek.png

Pomoc s usínáním

večerní zklidnění a relaxace


Popis

SPÁNEK PREMIUM

Doplněk stravy

100 % vegan

Originální receptura SPÁNEK PREMIUM spojuje výtažky z bylin, které slouží k navození klidného a plnohodnotného spánku. Kvalitní spánek je nutný k dosažení plnohodnotné kvality života.

Meduňka lékařská pomáhá navodit kognitivní a duševní zdraví. Povzbuzuje dobrou náladu a relaxaci. Doporučuje se při poruchách spánku. Přispívá k normálnímu trávení. Podporuje normální funkci oběhové soustavy a hormonální rovnováhu.
Lípa přispívá k normální funkci dýchacího systému a k normálnímu trávení.
Plody Kustovnice (Goji berry) jsou vyhledávaným „všelékem“ a adaptogenem. V tradiční čínské medicíně jsou užívány jako recept na dlouhověkost. Kustovnice je nekonečným zdrojem biologicky aktivních látek.
Kozlík lékařský přispívá ke klidnému a spokojenému spánku a k normální činnosti nervové soustavy (kognitivní funkce). Doporučuje se užívat k relaxaci v případě neklidu, úzkosti a nervozity. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, upravuje krevní tlak. Podporuje normální trávení.
Chmel otáčivý je antioxidant, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k relaxaci a dobrému spánku. Má uklidňující účinek a přispívá k menopauzálnímu komfortu.

Aktivní látky:

 

Jedna dávka
15 ml

Denní dávka
15-30 ml

% RHP Referenční 
hodnota přijmu

Kozlík lékařský stand. extrakt 75 mg 75 - 150 mg Není stanoveno
Goji berry stand. extrakt 75 mg 75 - 150 mg Není stanoveno
Chmel otáčivý stand. extrakt 75 mg 75 - 150 mg Není stanoveno
Meduňka lékařská stand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg Není stanoveno
Lípa srdčitá stand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg Není stanoveno

Složení: Glukózo-fruktózový sirup, Glycerol, Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (Kyselina valerenová 0,8 %), Kustovnice čínská/ Goji berry (Lycium chinensis) standardizovaný extrakt z plodu (Polysacharidy 40 %), Chmel otáčivý (Humulus lupulus) standardizovaný extrakt z šištice (Flavony 5 %), Meduňka lékařská (Melissa Officinalis) standardizovaný extrakt z květu (5:1), Lípa srdčitá (Tilia Cordata) standardizovaný extrakt z květu (10:1), Sorban draselný.

Doporučené dávkování: 15 – 30 ml 30 minut před očekávaným spánkem. Přípravek není návykový, je možné jej užívat i dlouhodobě. Před použitím protřepte.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Zvýšení denní dávky není zdravotním rizikem. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Goji
Kozlík
Lípa
Meduňka

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

SPÁNOK PREMIUM

Výživový doplnok

100 % vegan

Originálna receptúra ​​SPÁNOK PREMIUM spája výťažky z bylín, ktoré slúžia k navodeniu pokojného a plnohodnotného spánku. Kvalitný spánok je nutný na dosiahnutie plnohodnotnej kvality života.

Medovka lekárska pomáha navodiť kognitívne a duševné zdravie. Povzbudzuje dobrú náladu a relaxáciu. Odporúča sa pri poruchách spánku. Prispieva k normálnemu tráveniu. Podporuje normálnu funkciu obehovej sústavy a hormonálnu rovnováhu.
Lipa prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému a k normálnemu tráveniu.
Plody Kustovnice čínskej (Goji berry) sú vyhľadávaným "všeliekom" a adaptogénom. V tradičnej čínskej medicíne sa používajú ako recept na dlhovekosť. Kustovnica je nekonečným zdrojom biologicky aktívnych látok.
Valeriána lekárska prispieva k kľudnému, spokojnému spánku a k normálnej činnosti nervovej sústavy (kognitívne funkcie). Odporúča sa užívať na relaxáciu v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity. Podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, upravuje krvný tlak. Podporuje normálne trávenie.
Chmeľ otáčavý je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, k relaxácii a dobrému spánku. Má upokojujúci účinok a prispieva k menopauzálnemu komfortu.

Aktívne látky:

 

Jedna dávka
15 ml

Denná dávka
15-30 ml

% RVH Referenčná
výživová hodnota

Valeriána lekárska stand. extrakt 75 mg 75 - 150 mg Nie je stanovené
Goji berry stand. extrakt 75 mg 75 - 150 mg Nie je stanovené
Chmeľ otáčavý stand. extrakt 75 mg 75 - 150 mg Nie je stanovené
Medovka lekárska stand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg Nie je stanovené
Lipa srdcovitá stand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg Nie je stanovené

Zloženie: Glukózovo-fruktózový sirup, Glycerol, Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (Kyselina valerenová 0,8 %), Kustovnica čínska/ Goji berry (Lycium chinensis) štandardizovaný extrakt z plodu (Polysacharidy 40 %), Chmeľ otáčavý (Humulus lupulus) štandardizovaný extrakt zo šištice (Flavony 5 %), Medovka lekárska (Melissa Officinalis) štandardizovaný extrakt z kvetu (5:1), Lipa srdcovitá (Tilia cordata) štandardizovaný extrakt z kvetu (10:1), Sorban draselný.

Odporúčané dávkovanie: 15 - 30 ml 30 minút pred očakávaným spánkom. Prípravok nie je návykový, je možné ho užívať aj dlhodobo. Pred použitím pretrepať.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.

Kajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

PREMIUM HERBAL SLEEP SIRUP

Food supplement

100 % vegan

The original SLEEP PREMIUM formula combines herbal extracts, which are used to induce a peaceful and restful sleep. Quality sleep is necessary to achieve a full potential and quality of life.

Lemon balm helps to induce cognitive and mental health. Encourages good mood and relaxation. Recommended for sleep disorders. Contributes to normal digestion. It supports the normal function of the circulatory system and hormonal balance.
Linden contributes to the normal function of the respiratory system and to normal digestion.
Goji berry fruit is a considered to be powerful "superfood" and adaptogen. In traditional Chinese medicine, goji is used as a recipe for longevity. Goji is an endless source of biologically active substances.
Valerian contributes to peaceful and restful sleep and to the normal functioning of the nervous system (cognitive function). It is recommended for relaxation in case of restlessness, anxiety and nervousness. It supports the normal functioning of the cardiovascular system, regulates blood pressure. Supports normal digestion.
Hops is an antioxidant that contributes to the normal functioning of the nervous system, relaxation and good sleep. It has a calming effect and contributes to menopausal comfort.

Active substances:

 

1 dose
15 ml

Daily dose
15-30 ml

% RDI
Reference Daily Intake

Valerian stand. extract 75 mg 75 - 150 mg Not determined
Goji berry stand. extract 75 mg 75 - 150 mg Not determined
Hops stand. extract 75 mg 75 - 150 mg Not determined
Lemon balm stand. extract 30 mg 30 - 60 mg Not determined
Linden stand. extract 30 mg 30 - 60 mg Not determined

Ingredients: Glucose-fructose syrup, Glycerol, Valerian (Valeriana officinalis) standardized root extract (Valerenic acid 0,8 %), Goji berry / Wolfberry (Lycium chinensis) standardized fruit extract (Polysaccharides 40 %), Common hops (Humulus lupulus) standardized cone extract (Flavones 5 %), Lemon balm (Melissa Officinalis) standardized flower extract (5:1), Linden (Tilia Cordata) standardized flower extract (10:1), Potassium sorbate.

Recommended dose: 15 - 30 ml 30 minutes before expected sleep. The product is not addictive, it can be used for extended periods. Shake before use.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended dose. Increasing the daily dose is not a health risk. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Cloudiness is not a defect.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Mohlo by se vám také líbit:

Výhodná cena
Dárková sada - Pro lepší spánek

Dárková sada - Pro lepší spánek

Luxusní sada pro lepší a kvalitnější spánek
Balení: 1 ks
Skladem:
828,00 Kč
ks
Vegan
Medea - Směs pro lepší spánek - kapky

Medea - Směs pro lepší spánek - kapky

Při poruchách spánku
Balení: 100 ml
Skladem:
208,00 Kč
ks
Vegan
Spánek - bezlihová tinktura

Spánek - bezlihová tinktura

Pro navození klidného a plnohodnotného spánku
Balení: 100 ml
Skladem:
198,00 Kč
ks
Vegan
Novinka
Spánek - tobolky

Spánek - tobolky

Bylinný komplex k navození klidného a plnohodnotného spánku
Balení: 30 ks
Skladem:
148,00 Kč
ks
Spánek - aroma therapy

Spánek - aroma therapy

Sprej na polštář SLEEPGREEN
Balení: 50 ml
Skladem:
148,00 Kč
ks

Nepropásněte důležité akce a novinky

Přihlaste se k oděru newsletteru a získejte 15 % slevu na první nákup.